Skocz do zawartości

CHARACTER : trooper


MeG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Plastycznie bardzo ladnie wykonane, sprawny modeling, tylko w tych goglach wyglada jak idiota i ten ryży niby-wons!. Nie rozumiem takze po co mu te \"pióra\" ponad ramionami ? Czy to pelni jakas konkretna funkcje czy tylko skutecznie przeszkadza mu w obracaniu i poruszaniu sie ??

I troche mnie drazni ta jednostajna mieszanka tekstur typu rusted... Chyba ze to taki namalowany na tej zbroi kamuflaz? Wtedy niech bedzie :)

Moglby miec np. ublocone buty i dolna czesc garderoby...

 

Ogolnie pozytywnie to widze, ale brakuje solidnego wykonczenia - glownie takiego niejednolitego - spontanicznie podniszczonego materialu / ubioru.

 

I jeszcze rozwazania na temat: gdybym ogladal jakis film typu mad-max, w ktorym wystepowal by ktos dokladnie tak wygladajacy - to wrozyl bym mu zywotnosc zaledwie przez piec pierwszych minut tego filmu - po prostu sa postaci wygladajace na pierwszoplanowych superheroes i na totalnych nieudacznikow ktorzy po prostu musza glupio zginac! - jego wyraz twarzy zalicza go do tej drugiej grupy - w moim odczuciu.

 

pozdr

Marek

 

[Edited on 19-3-2003 by MareG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam, jak daleko taki trooper by zaszedl w tych blachach. (patrz buty, wygladaja mi na 50kg minimum:) )

jak na moj gust max 200metrow:))

no chyba ze taki trooper jest wystrzeliwany w oddzialy wroga, to faktycznie moze zrobic spore spustoszenie, tzn sama energia kinetyczna:)

 

a tak serio, pracka calkiem przyzwoita, moze by sie przydaly bardziej dopracowane materialy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model ładny ale brakuje mu tego czegoś:)

I mi sie wydaje troche nieanatomiczny tzn. głowa , rejon miednicy i buty są za duże w porównianu do reszty ciała. I gdyby mu zdjąć zbroję, to wątpie czy utrzymałby sie na tak skromnych kolankach:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne naprawde. nie ma co sluchac czy by uszedl czy nie bo przecie nie o realizm walczymy. Nie ma co ukrywac ze najwiecej to wygrales jednak swiatlem. Tekstury sa owtarzalne rzeczywiscie np. to cos na ramionach. Ogolnie to sie da prosto rozwiazac jakis material bardziej mix i tyle. I troche to zdynamizowac, oswietlenie jakies bardziej na kontrast, jakas poza a nie stoi jak slup. No i wasy....

ale ogolnie wrazenie naprawde pozytywne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim ZMIEN MU POZE ! wyglada jak jakas ciota ktora popuscila w gacie. Acha, no i nadaj mu wrogi, wredny wyraz twarzy - mniemam, ze nie jest to jakis cholerny teletubis czy pokemon. Zmniejsz takze opancerzenie na ramionach (wydaja sie krepowac ruchy). Popracuj, popraw takze mapowanie. Ogolnie postac jest ok ..dorobisz zlowieszcze otoczenie, klimatyczne oswietlenie i bedzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..oki, jesli jest to przyjazny, radosny, beznamietny i pacyfistycznie nastawiony zolnierz ..to nie mam juz zadnych zastrzezen ..wszystko sie zgadza :). ps. wydawac by sie moglo ze pracka jest ( przynajmniej w moim odczuciu) troszeczke niedokonczona i gdybys poswiecil jej wiecej czasu bylaby naprawde super. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sinclar jak bys poswiecila nie poswiecil ok kobita jestem co sie paru ludziom nie podoba

ehh w sumie zbudowalam mu auto i scene ale mi sie nie che tego renderowac ..

jak dostane 3 komputer to to zrobie ....

czau poswiecac jezu tego mi brakuje ale po bitwie poprawie !

trooper ze taki mily toz to swieze miesko armatnie / taki mialam zamysl co do tej sceny i w ogole / w sumie skad miales wiedziec ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, to byla zwykla literowka, a odnosnie tematu : kobiety parajace sie 3d, to jestem jak najbardziej ZA. Tymbardziej, ze z tego co zaobserwowalem na twojej galerii nie robisz kwiatkow, chmurek i owieczek ..tak trzymac !

Co do bitwy, to takze do niej przystapilem, jednak prawie na 100% jej nie ukoncze w terminie ..zarobiony jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności