Skocz do zawartości

Droga samuraja- kwiaty wiśni


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze dwa dni ciężkich robót i będę mógł startować z bitwą. Póki co- obmyśliłem temat. Dla japończyków wiśnia była symbolem samuraja- jej kwiaty były równie nietrwałe. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

LOL wielkie dzięki... czuję się stłamszony zaufaniem pokładanym w mojej skromnej osobie (na dodatek przez kogoś komu zazdroszczę umiejętności). Teraz wybór jest prosty- wygrana albo sepuku ;)

 

Jednego malutkiego samuraja sobie nie odmówię :) BTW- patrząc dokładniej to nie kojarzę zbyt wielu dobrze zrobionych "realistycznych" samurajów- ostatni których pamiętam to chyba Shogun- Total War. Jest mnóstwo mangi i ghost dogów różnej maści ale "dziś prawdziwych samurajów już nie ma"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj RK na moje lenistwo ganisza u ciebie tak jakos skromniutkoo:D

pomysl dobry i atrybuty jak najbardziej ale w tego typu kompozycjach bardzo wazny jest kadr wiec nie mozesz sobie walnac z jednej strony kwiatka a z drugiej helmu to malo atrakcyjne... moim zdaniem zblizylbym atrybuty tak zeby byly ze soba w powiazaniu i kadr dosc bliski gdzie na pierwszy plan podszedlby kwiat a w tle ta czacha(pokusilbym sie o supperrealizm w takiej kompozycji z pieknym rozem na kwiatku)

 

 

od taka moja sugestja ;)

poz dla leniucha od leniucha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem tylko wiesz, przypomniały mi się Gomułkowskie plakaty z cyklu "Grunwald 1410- Berlin 1945" i jakoś mi ta czaszka zbrzydła... wrzuciłem żeby nie było że nic nie robię ale prawdę mówiąc nie wiem w co ręce włożyć- z tego wszystkiego wychodzą same kiczate babole. Dobrze chociaż że czasu dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności