Skocz do zawartości

Mobilna maszyna (laptop) za ok. 4k


Gość Krigor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krigor

Cześć!

Jestem studentem 2 roku i potrzebuję laptopa(ultrabooka?) do pracy mobilnej. tzn. Często przemieszczam się między dwoma mieszkaniami, muszę też zacząć pracować na uczelni... Jak więc widać lapek musi być wystarczająco dobry by móc na nim pracować bez większych problemów wszędzie (nie mam stacjonarki).

Jeśli chodzi o przeznaczenie, to przede wszystkim grafika - Pakiet Adobe, tzn. Photoshop, Illustrator, After Effect, InDesing oraz trochę Mayi (jakiś tam samochód, średnio wymagające projekty 3D).

Nie zamierzam go specjalnie zapchać grami i ściąganiem plików gdyż mam słabszego laptopa do zajechania na takie rzeczy, ten miałby być gównie do pracy. :P

Chciałbym też zamknąć się w ok. 4tys.

Z dodatkowych wymagań, bardzo zależy mi na tym by był w miarę lekki... Aktualna maszyna o której wspominałem linijkę wyżej waży 4kg, jak dodamy ładowarkę, myszkę i inne rzeczy mam na plecach 10kg w plecaku.. ;/

 

Po przekopaniu internetu wyszukałem taki model:

http://www.x-kom.pl/p/150874-notebook-laptop-15-6-msi-ge60-2oc-i7-4700mq-16gb-750-dvd-rw-fhd-gt750m.html

 

Może doradzicie mi coś lepszego? :)

 

P.S. Wiem, że jest jest już podobny temat, ale z komentarzy wyczytałem, że autor tematu zaczął interesować się stacjonarkami i przestał szukać laptopa tego typu, więc liczę na wyrozumiałość moderatora:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days

Popular Days

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności