Skocz do zawartości

X-Box Tribute


Pinionist

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nicka polecil mi moj spec od piaru.

 

nie uzywaj podrabianego fonta do napisu tribute bo to blad logiczny.

xbox to logotyp a nie napis zrobiony jakims fontem. uzycie ponowne tej samej czcionki spowoduje deprecjacje i dewaluacje wartosci logotypu ;)

takie manewry sa podawane zawsze w kazdym dobrym manualu standadu brandu jako karygodny blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mellodique: Pierwsza sprawa, jesli wprowadzasz zmiany do mojego obrazka, to usun prosze moj podpis z adresem strony. Taka wersje ja nigdy bym nie zrobil i nie chce zeby ktos myslal ze to ja zrobilem. Te fora czytaja tez ludzie nie znajacy angielskiego.

 

Sound sobie sam podloze, dzieki.

 

SansSerif - dzieki za rady, uwzglednie je. Sluszna uwaga z tym logotypem i 'tribute'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prawie prawie Piniu... ale pożałowałeś dwóch rzeczy.... a szkoda...

zabrakło gwiazdek na początkach linii i zdaje się że w oryginale te linie zostają, a nie giną jak u Ciebie.. jednak efekt wyszedł fajnie... może to nawet na plus że się różnicujesz od oryginalnego logo...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serif: zapomniales zwrocic uwage, ze jakiekolwiek przerabianie logotypu - tak jak to zrobil Mellodeque (brzydko zreszta) - powinno byc karane przypalaniem oka cygarem ;)

nie jestem w temacie xboxa wiec dopiero terz polapalem sie ze to dzielo m$ a ci maja zerowe pojecie o projektowniu graficznym i nawet eric z mety musi robic im szit. m$ sam wyprawia wszelkie nie dozwolone operacje na logotypie xbox wiec problem pionista jest czysto utopijny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tribute o milimetr w lewo :):P , sproboj tez obnizyc czcionke o połowę, i spacing rozstrzelić na całą długość XBOX, moze nawet nie bedzie musiało byc białe. lekki glow, w tych samych kolorach co xbox, a nuz bedzie lepiej:)

 

serif... jezu popadam w kompleksy przez te twoje wywody :P:)

Drug.. jesteś złym człowiekiem..... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności