Skocz do zawartości

"Ostatni Człowiek na Ziemi" - Dziadzio Gawędziarz


Rekomendowane odpowiedzi

Mój koncept:

 

Siedzi sobie dziadek, a wokół niego siedzą małe dzieci. Dziadzio opowiada historyjkę z czasów swojej młodości. Dzieci słuchają go z wypiekami na twarzy. Wszystko byłoby dobrze gdyby dziadzio nie był już ostatnim człowiekiem na ziemi, a jego słuchaczami...

 

Heh to moja pierwsza bitwa i właściwie pierwsza większa taka praca więc nie mam pojęcia co z tego wyjdzie...

 

Na razie zaklepuje a niedługo jakiś koncepcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dzieci będą robotami prawda? Ja bym się skłaniał za większym klimatem... pomysł mi się podoba... ale szkoda że tak ciasno go kadrujesz...przydało by się zamieścić to w jakiejś malowniczej scenerii, która by w jakimś tam stopniu oddawała 'ducha' opowieści dziadunia... to trochę tak, jakby dzieci mogły się przenieść w inne miejsce dzięki jego słowom... bla bla bla... to by dało większe czucie całej scenie... większą głębię.... boję się takiej sytuacji jak na szkicach, gdy dziadzio, nasz ostatni człowiek na ziemi wydaje się być trochę osaczony, przytłoczony przez te dzieci. Może tak być. Ale skoro one są tak w niego zasłuchane że aż wypieków dostają, to moim zdaniem warto by było dać mu pierwsze skrzypce :)) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności