Skocz do zawartości

Ostatni czlowiek na ziemi: gorzka prawda


Rekomendowane odpowiedzi

Pomysl zainspirowany "rokiem 1984" Orwella. Mamy wiec spoleczenstwo rzadzone przez totalitarna partie. Zycie obywalteli jest przez nia kontrolowane w najdrobniejszych szczegulach. Wladza kontroluje zachowanie kazdego obywatela. Niedozwolone sa jakie kolwiek oznaki indywidualnosci. Obywatele maja tylko pracowac i wykonywavc polecenia wladzy. Ludzie juz dawno przestali sie buntowac. Stali sie nie apatycznymi zywymi trupami pozbawionymi wolnej woli. Pozostal tylko jeden czlowiek, ktory oparl sie systemowi i zachowal swoje czlowieczenstwo. Zyje on w kanalach, pod mostami i zywi sie tym co uda mu sie znalezc w smietnikach.

 

Jeszcze nie mam ostatecznej wizji jak przedstawic ten pomysl. Zamieszczam pierwszy szkic ( nie zawracalem sobie w nim glowy perspektywa i innymi pierdolami ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pomysl ciekawy ale IMO rysunek mozna rownie dobrze zinterpetowac jako okladke dla jakiegos HH zespolu ;),zastanow sie nad kompozycja i przelozeniem max tresci w obraz. Moze jakies monumentalne budowle (jak architektura hitlerowska) + ten caly brud z 84, malutki czlowiek ogarniety, przytloczony... do tego ciekawe ujecie perspektywiczne, np. z lotu ptaka 3zbiegowka tworzaca wrazenie "zassania" w rysunek...

to tylko takiem moje dywagacje..

powodzenia!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny szkic. Mam nadzieje ze tym razem mniej "gangsta" ;) Tylko prosze sie nie smiac, to naprawde bedzie troche lepiej wygladalo w ostatecznej wersji :) Male wyjasnienie co widzimy na obrazku ( a moze raczej co ja bym chcial na nim pokazac ale moze niekoniecznie widac to na szkicu ): Wszystie podporzadkowane wladzy zombie ida sobie do pracy. Wszyscy sa tak samo ubrani wsrod nich widac ostatniego czlowieka, ktory jako jedyny idzie w druga strone przepychajac sie pomiedzy zombie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... postanowilem jednak trzymac sie drugiego szkicu pomimo tego, ze nikomu sie on nie podoba:) Zamierzam dodac jeszcze jakies plakaty w stylu wielki brat patrzy itp. zeby lepiej zarysowac fabule ale to dopiero na pozniejszym etapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo, super jest; ludek czeka w spokoju jak go rozszarpia zombi bo ma juz naprawde wszystko w dupie :) dobrze mysle? czlowiekiem jest postac na pierwszym planie czy to cos jest zmobi? jesli to czlowiek (a mam taka nadzieje) to nie wiem czemu tak mocno sciales go kadrem :( daj troche przestrzenie na lewo i w dol, zeby pokazac cala siedzaco postac, a nawet przydaloby sie troce ciemnego zamkniecia z lewej.

 

na pierwszym koncepcie lepiej to wygladalo, bo facet siedzi na ziemi a nie na murku jak w poscie #11.

 

poza tym luz.

nie spapraj tego - moze byc fajna praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no będe tobir kibicować! Twoja poprzednia pracka średnio mi się podobała(technicznie super, ale nie trafiła w mój gust), no ale cóż słusznie nazwałeś tamtą before the battle(chodziło o bitwę 2d, nie?:D) bo to chyba taka rozgrzewka była, tan koncept mi się bardzo podoba, myślę, że ludka mógłyś nawet jeszcze troczhę w lewo przesunąć, a nawet trchę go obciąć. Co do napisów, to nie sądze, żeby to był najlepszy pomysł. Życzę II-miejsca, zaraz po mnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny up-date.

 

rzuq- na tym tez pierwszy plan jest ledw rusziny bo mam taki przykry zwyczaj zostawiania sobie go na sam koniec ( wiem ze tak sie nie powinno robic ale coz, to silniejsze ode mnie ;) )

 

Zmienilem to i owo w koncepcie. Budynki nareszcie zaczynaja wygladac jak budynki. W nastepnej fazie bede dodawal do nich szczeguly narazie sa to betonowe klocki. W zasadzie to przy architekturze miasta bardziej inspirowalem sie stempunckiem i gotham city z filmow Burtona ale moze i ma cos z Blade Runnera;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny kroczek naprzod. Miasto juz w sumie gotowe... no pewnie cos tam jeszcze pozmieniam, jak to zwykle, ale raczej nieduzo. Zabralem sie troche za pierwszy plan. Jeszcze kilka godzin i pracka ukonczona ( jest jakis bonus dla pierwszej ukonczonej pracy? ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, taka juz w miare ostateczna wersja ( oczywiscie pomniejszona). Wlasnie skaczylem malowac. Teraz musze odpoczac od niej kilka dni zeby sie pobawic jakimis kontrastami i innymi bajerami. Jestem bardzo ciekaw waszych opini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne budynki, co do pana na 1 planie, przypatrz sie co dzieje sie z jego kapturem i prawa strana twarzy. swoje lewe oko ma stanowczo za wysoko, to samo z policzkiem, przez co całosc daje nieprzyjemny efekt przesuniecia i spłaszcza postac pobawilbym sie z selective'ami i pozbył sie tej brzydkeij czerni, pokombinuj fajna pracka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno juz nie bylo zadnego updateu i nadeszla pora to zmienic ( zeby nadrobic dluga nieobecosc daje w wyzszej rozdzialce ) ;) Troche sobie podziergalem ta postac. W zasadzie nie planuje juz wiekszych zmian no chyba ze wytkniecie mi jeszcze jakies ciekawe bledy ;) Hmm, w zasadzie to ja chcialem zwrocic uwage na miasto bardziej tym niebem, pokazac ze to ono jest najwazniejsze a czlowiek sie nie liczy ( pozatym tak je wypiescilem ze chce zeby widz wpatrywal sie w nie calymi godzinami, chyba jeszcze jakiegos closeupa musze zamiescic:) )

 

Tak a propos to jak sie zamieszcza finalan wersje? Tutaj czy w finished works?

 

348785gorzka_prawda.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie bardzo podoba, robi wrazenie!!, jedyne co mozna zarzucic wiaze sie z tematem, jakos malo czuc ze jest ostatni wyglada raczej na zamyslonego jaka dziewczyne dzis poderwie a postaci w tle imho wygladaja na jego kolegow wchodzacych do nocnego klubu ;) co niezmienia faktu ze klimat ma tylko chyba nie ten co trzeba :) pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za komentarze. Oficjalnie uznaje juz pracke za ukonczona i poddaje sie surowej ocenie jury ;) Teraz pozostaje mi juz tylko dopingowac reszcie bitwowiczow ( albo zmierzyc sie jeszcze z temtem samuraja... )!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności