Skocz do zawartości

Ostatni czlowiek na ziemi: "Last man - last meal"


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiadomo kiedy, gdzieś na głębokiej prowincji, pojawił się Pierwszy. Nikt nie zauważył także drugiego i trzeciego i...

 

Kiedy rzeź rozpoczęła się, nikt nie zrozumiał co się dzieje. Zaskoczyły nas nocą, przy pełni księżyca, która powoduje u Nich prawdziwy obłęd. Ludzie ginęli tysiącami, milionami. Nikt nie mógł Ich powstrzymać...

 

...uciekłem...

 

Góry stały się moim nowym domem.

 

Nadeszło jednak to co nieuniknione... Myśliwi złapali trop...

 

Teraz to już tylko kwestia czasu...

 

 

last man - last meal 01

last man - last meal 02

last man - last meal 03

last man - last meal 04

last man - last meal 05

last man - last meal 09

last man - last meal 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

aha! zapomnialem jeszcze napisac... Moja wizja tego tematu to klimat raczej a'la dracula, podobne czasy, koles w prochowcu, w jednej rece trzyma taka lampe rzucajac fajne swiatlo cieple, a z drugiej pada swiatlo ksiezyca zimne, w drugiej rece gosc trzyma pistolet taki archaiczny i zastanawia sie nad celem: glowa stwora/wampira ktory podejdzie pierwszy, albo swoja, zeby nie dac satysfakcji ku***synom... ...to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zobaczylem jest bardzo fajne :)

 

jednak zanim to zobaczylem i przeczytalem opis wybrazilem sobie cos takiego:

 

ten mezczyzna siedzi skulony za jakims sporym glazem, delikatnie wychyklajac sie zza niego - caly napiety gotowy do ucieczki w karzdym momencie :). Otoczony olbrzymimi glazami i tu i uwdzie jakims starym drzewem

 

w tle spora ilość weszących stworków - a ten najblizej obwąhuje powalony pien/zlamana galąź. Nad wszystkim goruje ogromny ksiezyc - jeden ze stworow stoi wypiety na najwyzszym glazie a za jego plecami wspomniany ksiezyc.

 

:) musialem to napisac :) bo opis mi sie bardziej spodobal niz wykonanie :) mimo iz to jest na najwyzszym poziomie

 

Najbardziej w twoim ujeciu brakuje mi tego ksiezyca ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weedlog: fajnie dziargasz, ale z ta kompozycja przegrasz; nawet jak dopiscisz calosc do hiperrealizmu to obrazek bedzie robil srednie wrazenie; chyba dlatetgo, ze czubek glowy czlowieka, ktory bedzie wyeksponowany pierwszym planem, nie jest niczym ciekawym :)

pozatym, jesli namnozysz tych gremlinow, ktore w jakis sposob beda wyznaczaly linie zbiegu na ten nieszczesny srodek glowy - wtedy bedziesz miazdzyl kadr, oko bedzie sie meczyc, nie ma miejsca do którego mogloby sie udac by odpoczac :)

 

moja rada: zmien kompozycje, bo szkoda by bylo dobrego rysunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - pomysł dobry. Ja jednak myślę, że koncept podobny do pozycji, o których wspomniałeś...

Hmm klimat a la Dracula - OK, jeden człowiek walczący ze złem - to jush było wiele razy.

Wiem, wiem - czepiam się. Możnaby to urozmaicić, na przykład o scenkę, w której pokazane jest jak nasz bohater wcale nie jest taki "dobry". Potrzebne jest coś co zszokuje widza (patrz "Fallen art" Bagińskiego).

 

Pracuj - a będzie z tego niezły kawałek grafiki ;)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności