Skocz do zawartości

AdrianS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

przeglądając teczki wielu forumowiczów i patrząc na to co dzieje się w dziale speed painting'u, żółtodziób taki jak ja może dostać zawrotu głowy.

 

Na forum znajduje się wiele wątków w których jest masa przydatnych informacji dla początkujących rysowników, jednak główne tematy działającye na zasadzie "daily sketches" obumarły. Tak czy inaczej nic nie zastąpi codziennej motywacji oraz konstruktywnej opinii osób, które zmagają lub zmagały się z tym samym problemem jakim jest nauka rysunku?

 

Dlatego też mam pytanie czy znaleźliby się chętni na codzienną dawkę bazgrania, żeby nabyć nieco skilla w zakresie rysunku/digitalu postaci ludzkiej.

 

Nie chcę się tu za bardzo rozpisywać, ponieważ nie wiadomo czy w ogóle znajdą się chętni.

Jeśli jednak takowi szaleńcy się znajdą, to ustalimy co i jak dalej...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

załóż teczkę i działaj , słuchaj rad a na pewno dostaniesz feedback. ctrl paint, proko - tego się trzymaj , na początek te przydługie filmiki livestream będą tylko stratą czasu, skup się na podstawach i zamiast oglądać rysuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę.

Puki co znalazłem lekko zakręcony portal, na którym codziennie pojawiają się nowe tematy do bazgrania: http://pl.reddit.com/r/SketchDaily/

Bardzo fajna sprawa, z dwóch powodów:

-poziom jest zróżnicowany, dzięki czemu osoby początkujące mogą zobaczyć, że nie tylko one toczą walkę z kartką i ołówkiem/ tabletem i piórkiem :)

-po drugie wymówki w stylu "nie mam pomysłu co by tu narysować" nie wchodzą w grę, bo jest z góry narzucony temat

 

Tak więc faktycznie, rysować i jeszcze raz rysować...

Co do teczki to może zrobię sobie miesięczną rozgrzewkę na tej stronce + jakieś inne bazgroły i zobaczymy czy jest po co zakładać tą teczkę:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności