Skocz do zawartości

[FD] Mr. Everyman


takashmen

Rekomendowane odpowiedzi

FINAŁ

 

 

Mr. Everyman: Detektyw.

 

mógł zostac każdym, został detektywem, ciężki to kawałek chleba, szczególnie w przyszlości, ale jakoś trzeba żyć. W końcu uzbierał na egzoszkielet, dzięki temu może śledzić większą ilość osób, interes się kręci

 

-------------------------

Dzięki ekipie max3d.pl za zorganizowanie konkursu!

 

Powodzenia wszyskim, naprawde super prace się pojawiły! :)

 

WdMl3jf.jpg

 

V9muJUL.jpg

 

Tytuł jak tytuł.

 

Pomysł mam dość prosty, pokazać detektywa jako połączenie maszyny i człowieka.

Zmiany, których dokonał na sobie mają mu pomóc w jego pracy, nie zawsze etycznej.

 

Pierwszy miesiąc chce poświęcic na concept postaci i ekwipunku, pozostały czas na ilustracje ukazującą wizje świata w którym chciałbym osadzić detektywa.

Edytowane przez takashmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie za bardzo podoba mi się fakt, że za dużo ostatnio takich designów w stylu "elisium" jeśli wiesz co mam na myśli:D Ale to moje zdanie. Weź pod uwagę, że takie egzoszkielety mają zwiększać możliwości fizyczne przez co takie postacie tracą wiarygodność jako intelektualiści. Co do samego rysunku to prawa ręka nie gra(przedramię jest za długie). Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnych skojarzeń nie da się uniknąć, niestety

 

historię jaką chciałbym opowiedzieć jest właśnie taki intelektualista, mizernej siły i budowy, który wzmocnił się technologią,

jednak nie jest nieśmiertelny, jego egzoszkielet musi miec wymieniana baterię a jeśli zabraknie mu energii ze źródła, czerpie ją z właściciela

 

jak na razie mam tyle

 

dzięki za uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się taki kadr podoba, dlaczego nie mam pokzaywać otoczenia? chcę jasno pokazać że to faktycznie przyszlość

 

perspektywa faktycznie mocno pokopana, popracuje nad nią wersja do 3 punktów zbiegu

 

co do kadru to możliwe że go jeszcze powiększe w góre tak aby detektywa przecieła linia 1/3 obrazka

 

dzięki za uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na razie scena jeszcze mało czytelna - jak wykończysz będzie na pewno lepiej jako całość pracować. Perspektywa ciekawa ale też trudna do poprawnego narysowania więc uważaj:D Jedna uwaga- dla mnie samo sedno czyli detektyw jest w tej scenie na dalekim miejscu i ucieka uwadze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takshmen, jesteś paskudniks. Bardzo czekałem na tę pracę. Czasami mam wrażenie, że graficy nie zdają sobie sprawy z tego, jak ich prace wpływają na ludzi. To realizacja marzeń, to okno do innej rzeczywistości. Ten obraz ma kapitalny potencjał. Dosłownie kilka ruchów w górze i dole kadru i byłby prawie gotowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności