Skocz do zawartości

[FD] Berek


Agigi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)

 

w mojej pracy, glowna role bedzie grac pani detektyw. Postaram sie ukazac scene miejsca zbrodni i gre w 'berka'. Mam juz kilka pomyslow i mysle, ze juz za niedlugo cos wrzuce :)

 

Maly edit, myslalam o takim kadrze ;)

http://www.cgmagonline.com/wp-content/uploads/2013/10/teaser-beyond-two-souls_01.jpg

Edytowane przez Agigi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Okej maly szkic. Troszke pod innym katem, łatwiejszym XD Nie jestem pewna co do glownej postaci, wydaje mi sie, ze jest w zbyt malym skrocie. Napewno do niej jeszcze wroce. Zastanawiam sie tez czy pani detektyw powinna sie patrzec "do kamery".

 

2rnc7t4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać to masz duże doświadczenie więc raczej nie mam szans z moimi "kiepami"(obrazkami) ,znowu wygra ktoś co już od 10 lat rysuje maluje ,a inni dopiero zaczynają . To bardzo frustrujące jak się starasz a tu nagle ktoś ci z takim czymś wylatuje , przez całe święta rysowałem kręgosłup mi aż pęka z tego,a tu nagle ktoś wrzuca szkic i jest lepszy od tego co ja przez 3 dni narysowałem ;( http://i.imgur.com/5C2OYkP.jpg

Edytowane przez Demon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demon, za mloda jestem na duze doswiadczenie :D Nie patrz na to czy ktos jest od Ciebie lepszy czy nie, to tylko Cie zablokuje i bedzie jeszcze wiekszy problem ;). Pamietaj, ze nie zawsze musisz wygrywac. Na kazdego przychodzi czas, wykorzystaj ten konkurs aby polepszyc swoje umiejetnosci i nauczyc sie czegos nowego. Druga rzecz, nie mozesz miec pretensji, ze startuja artysci wymiatacze :D zapracowali na to wiec nalezy im sie nagroda ;) A co do Twoich szkicow, oba sa ciekawe i moze z nich wyjsc cos naprawde dobrego. Osobiscie podoba mi sie pomysl 2 :D poprawilabym tylko jego prawa noge i byloby elegancko ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności