Skocz do zawartości

[FD] Homeworking


Ryan Glose

Rekomendowane odpowiedzi

Warto zaklepać pomysł - tym razem mam nadzieję skończyć ;P

 

W przyszłości rozwinięta technologia umożliwia przenieść znaczną część pracy detektywów do domów, gdzie dysponują bardzo szczegółowym hologramem całego miasta w czasie rzeczywistym, poprzez którego mogą przyglądać się swoim podejrzanym. Naturalnie tego typu technologia dostępna jest tylko dla służb specjalnych i zasłużonych jednostek.

 

I mały koncepcik (też nie mam póki co pojęcia co robi jego prawa ręka):

52y1.jpg

Edytowane przez Ryan Glose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W końcu zabrałem się za coś. Uznałem, że ta bitwa to dobra sposobność na ogarnięcie tematu rzeźbienia. Poniżej główka detektywa zrobiona w Zetce. Jako, że to moje początki w rzeźbieniu to pewnie popełniłem kilka radykalnych błędów (chociażby w anatomii) których już nie widzę, więc jeśli coś jest nie tak i ktoś zwróciłby na to uwagę to byłoby miło :)

mk9t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że przez najbliższy czas raczej nie będę miał kiedy przysiąść do sceny, wrzucam aktualny wygląd postaci. Ciuchy zaczęte, tylko uszczegółowić i retopo. I żeby nie było, że jest transwestytą, będę musiał inaczej rzęsy zrobić, żeby nie wyszły na umalowane :P

zip4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem chwilkę na drobne poprawki. Walczę jeszcze z okolicami oczu, może coś potem będzie lepiej. Obecnie teksturuję płaszcz więc wieczorem coś pewnie jeszcze wrzucę :)

mjud.jpg

 

 

EDIT: Dorzucam rendery z płaszczem - tekstura jeszcze nie wiem czy ta zostanie - zobaczę pod koniec jak będzie komponowała się z całością sceny. Ewentualnie dopieszczę ją trochę. I rękawy chyba za długie są jak tak teraz patrzę (?)

 

cvhl.jpg

p87s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności