Skocz do zawartości

[FD] NeoSherlock


plasti

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

zaklepuje miejsce w konkursie:), moj pomysl to synkretyzm klasycznego angielskiego detektywa z futurystycznym cyborgiem/maszyna/androidem, poza zwykla stojaca lub jakas inna, dolaczone atrybuty takie jak klasyczny angielski rower, lupa, czy fajka

 

moja postac to cyborg/android ktoremu zostala wszczepiona pamiec jednego z najlepszych detektywow w historii, Sherlocka Holmesa

 

.......

 

detektywowie przyszlosci to cyborgi ze wszczepiona pamiecia slawnego detektywa w historii

 

we wszystkich modelach cyborgow, pamieci mialy byc podstawowe, pozbawione szczegolow z zycia detektywa, jednak pomimo tysiecy roznych jednostek cyborga z poprawna funkcjonalnoscia pamieci roznych slawnych detektywow w dziejach, pojawila sie jedna wersja z wadą, mianowicie jednostka otrzymala 90% zgodnosc pamieci detektywa, wersja ta miala zaszczepiona pamiec Sherlocka Holmesa

 

cyborg przez to zaczal zachowywac sie dokladnie jak dawny Sherlock, na wlasna reke postaral sie o stary zuzyty, czesciowy stroj sherlocka, ktory byl jego ulubionym outfitem, oraz fajke i lupe

 

cyborg jednak mial czesc fabrycznej pamieci przez co jego praca detektywistyczna wygladala z gola zabawnie, poprzez laczenie technik pracy, jednakze polaczone starodawne oraz supernowoczesne techniki sledzenia lacza sie w jedna idealna calosc,

 

i o to wlasnie niezawodny NeoSherlock

 

.......

 

oznajmiam, iz jestem tworca mojej postaci, nie opieralem bezposrednio jej wygladu na czyjejs pracy, jedyna mocna inspiracja jest postac klasycznego Sherlocka Holmes'a

 

 

pozdrawiam

 

20373.8.jpg

Edytowane przez plasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nieźle nieźle. deprywacja sensoryczna kluczem do rozwiązania sprawy w skupieniu. fajna, minimalistyczna czapka.

 

heh nawet niemyslalem o tym w taki sposob aby sobie ulatwiac, taka pierwsza mysl rzucila mi sie na musk :D

 

ogolnie mam zamiar isc w prostote, ale dobrze zagrana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sugeruję niższy hełm zrobić, coś na kształt czaszki ludzkiej... popracuj może jeszcze nad diodami? za dużo ich tam, a jeśli chcesz taka ilość to może niech jedna się jakoś wyróżnia jako oko główne? nie wiem :) ogólnie nieźle...pozwoliłam sobie na poprawki Twojego gifa:)

4ft4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Selena

dzieki za opinie, przemysle ja, chce odbiec jaknajdalej od oklepanych stereotypow cyborga, chce zrobic cos unikalnego(wiem, wiem, nie ma nic unikalnego :P) pomimo iz moze sie niektorym nie podobac :)

 

co do diod, to napewno bede nad nimi pracowal jeszcze :)

@hyrynyma

dzieki i na wzajem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest naprawdę świetnie, ale twarz sprawia wrażenie jak by to była postać Anime z bardzo "Kawaii" oczami.

 

Jeśli mogę coś poradzić, dodaj drugi kolor w na wysokości nosa albo jakieś kody teamu, czy serię produkcji. które zrobia trochę więcej szumu na głowie, bo inaczej będzie to detektyw future packman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest naprawdę świetnie, ale twarz sprawia wrażenie jak by to była postać Anime z bardzo "Kawaii" oczami.

 

Jeśli mogę coś poradzić, dodaj drugi kolor w na wysokości nosa albo jakieś kody teamu, czy serię produkcji. które zrobia trochę więcej szumu na głowie, bo inaczej będzie to detektyw future packman.

 

hehe, pewnie, beda detale takie jak mowisz wlasnie :)

Edytowane przez plasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobają mi się shadery, zwłaszcza ten na twarzy, ten na ciuchach też daje fajne wrażenie, tylko tekstura narzuty trochę psuje efekt bo na boku jest rozciągnięta

 

ciuch jest bardzo wstepny, zmapowany by one click, wogole stracil sie pattern podstawowy, ale stwierdzilem ze i tak cos musze wrzucic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze wysyp komentarzy :) , ale to chyba dobrze :D....

 

z racji tego ze jest juz wysyp miast jako enviro i interiory tez sie juz jakies tworza, ja zadecydowalem ze moim tlem bedzie pole inspirowane tymi pracami, z pracujacymi robotami w tle oraz jakims wypadkiem/zniszczonym robotem,

 

mam zamiar zmienic pore na pozny wieczor albo noc, to wyjdzie w praniu

 

gangmaskin.jpg

 

dusters1024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra poza, od razu widać miejsce na fajeczkę :D ale co do materiału - to co pokazywałeś jako "podglądowy" 100x bardziej mi się podobało niż ten. Ogarnij tylko mapowanie tak jak ktoś wspomniał i będzie bardzo fajny. Kratka jakoś odbiera cały urok ;)

 

w tej rece chcialem umiescic lupe, ale w sumie nie glupi pomysl z fajka :), jak ja wymodeluje to sprawdze...

 

wrzucam dalsze postepy pracy, robot i ciuch dalej WIP, roboty tla beda modelowane i beda bardziej nowoczesne, kadr mysle pozostanie oraz nastroj zimnego poranka(mam nadzieje ze taki mi wyszedl, prace dalej beda prowadzone :] )

 

musze pomyslec nad obiektem badania detektywa, mam juz male zarysy ale to nic szczegolnego, jesli ktos bedzie mial jakis pomysl to slucham uwaznie :)

 

2c69.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ttaaddeekk

dzieki stary :D

 

@mateusz_s

bedzie bedzie :)

 

@Marcin Przybyłek

hahaha doooobre :D, moze zrobie taki jajcowy klimat :)

 

@FF

wczos!!!! cza bylo pisac wczesniej to by sie zmienilo :)

 

@Sebazx6r

hahaha dobre! :D

 

btw, kto powiedzial ze musi byc brudno? :), klimat zniszczonej postapo przyszlosci jest mega oklepany juz :), zadymione w smogu miasta i pola

Edytowane przez plasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności