Skocz do zawartości

[FD] Detektyw Furry


mnkk

Rekomendowane odpowiedzi

Detektyw Furry

 

 

Detektyw przemieszczający się za pomocą swojego latającego pojazdu który może stać

się niewidzialny/niewykrywalny.

Będzie pół człowiekiem, pół cyborgiem. Góra człowieka, dół cyborga.. (chyba że odmieni mi się :D).

Latający pojazd także będzie wyglądał nieco inaczej a bynajmniej nie będzie miał przypałowych policyjnych

światełek :).

Scena będzie inspirowana pracą pochodzącą od autora(http://airaf-art.blogspot.com).

Zaznaczam że jedynie inspirowana, nie mam na celu wykorzystania tego jako referencji do modelowania.

 

 

Dodać chciałbym jeszcze że będzie to moja pierwsza taka praca. Przy jej realizacji czeka mnie nauka zbrusha,texturowania,oświetlenia,renderingu.. Mam jednak wielką motywacje i mam nadzieję że uda mi się doprowadzić projekt do końca.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Mała zmiana planów co do sceny, postać będzie siedziała na tuningowanym harleyu.

Hmmm..czyli taki Lorenzo Lamas a' la "Renegad" ;P

 

Osobiście jakoś bym się nie przekonał (nie sczytałbym z obrazka) do prywatnego detektywa na odpicowanym Harleyu. Łowca głów - prędzej, ale prywatny detektyw, którego praca polega na pozostawaniu w ukryciu i niezauważonym przemykaniu przez ciemne zakamarki :/ Harley jest głośny ;)

 

Musiałbyś watpliwości rozwiać dobrze dobraną scenerią, która by dopowiedziała reszte i uzasadniła taki środek transportu i taką konwencję - np. mega brudną, zdegenerowaną przyszłość, coś jak w Judge Dredd, a sam detektyw to też taki typ spod ciemnej gwiazdy, który najpierw leje w mordę a dopiero potem zadaje pytania ;)

 

Oczywiście to tylko moje dygresje, może masz na to jakiś własny patent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności