Skocz do zawartości

[FD] Red


hrynyma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja praca będzie opierać się na dizajnie lat 40 amerykańskich kryminałów z super futurystycznymi technologiami i pewnymi cechami bohaterów. 2 postacie, detektyw i piękna nieznajoma w czerwonej sukni. Chciałbym uzyskać w pracy klimat tamtejszych filmów przetworzony na nowoczesny i sci-fi styl.

Poniżej referencje.

[ATTACH=CONFIG]92335[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]92336[/ATTACH]

Nad miejscem akcji jeszcze się zastanawiam, ale prawdopodobnie to będzie coś na kształt pustej uliczki w półmroku z ładnym światłem. Postaram się tej pracy nadać niepowtarzalny klimat zaskoczenia, romantyzmu, pościgu .........

 

Mam nadzieję że dobrnę do końca.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam ponownie, to jest szkic (głowy)postaci kobiety w czerwonej sukni, który dziś wydłubałem i (szybko wygładziłem) dla konceptu. Ciągle szukam klimatu i tego czegoś w postaciach.

Jutro powinienem umieści szkic całego planu i kadr, oraz koncept głowy głównego bohatera.

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i uczestników.

 

frv9.jpg[/img]

0sd5.jpg[/img]

 

P.S.Czasu mało na to wszystko a człowiek by chciał tak dożo zrobić,zapieprz w pracy przed świętami.:)

Edytowane przez hrynyma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj tylko szybki zarys głowy głównego bohatera. Szukałem charakteru i odpowiednich do mojego projektu rys twarzy i te mi najbardziej odpowiadały :)

Postać będzie mocno przetworzona, a inspiracja są proporcje twarzy aktora Benedict Cumberbatch.

 

v8zy.jpg[/img]

 

 

Jutro umieszcze concept art mojej sceny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj niestety malutki update postaci dla podtrzymania wątku. Ciągle mi brak sił i czasu na zrobienie konceptu sceny, po pracy padam na pysk. Ale zmuszę się i zrobię.

 

w5y7.jpg

yf9r.jpg

Postać jeszcze bardziej przestylizuję w miarę jak załapie klimat całości.

 

Pozdrawiam M.

Edytowane przez hrynyma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności