Skocz do zawartości

[FD] Fox Detective


Mieszko

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo!

Spróbuję swoich sił:) Mam dosyć klasyczny pomysł. Namaluję śledzącego złą personę detektywa w nowoczesnym kombinezonie z bronią i krótkofalówką. Akcja dzieje się w futurystycznym laboratorium z którego skradziony został dysk z bardzo ważnymi danymi. Główny bohater dobrze wie, że osoba za to odpowiedzialna dysponuje specjalnie wyszkolonym lisem:) Praca wykonana w PS, używałam tekstur ze zdjęć, aczkolwiek je przemalowywałam, do referencji również.

Pozdrawiam wszystkich i powodzenia:)

 

1KQBqdZ.jpg

Edytowane przez Mieszko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!

A więc wrzucam szkic początkowy jak to mniej więcej będzie wyglądać. Zmieniłam jednak pomysł na detektywa w laboratorium, który prawdopodobnie kogoś śledzi;) Trochę poeksperymentowałam z perspektywą, by postać była bardziej dynamiczna (chociaż tło nie do końca mi się podoba i pewnie jeszcze z nim będę walczyć:/

Pozdrowienia wszystkim :)

QZr2cN8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

zamieszczam 'work in progress'. Chociaż jeszcze ten progres nie jest duży;P Tak mniej więcej będzie wyglądała kolorystyka. Jeszcze się zastanawiam jak konkretnie odzienie detektywa ma wyglądać, myślałam żeby zrobić coś na zarys stroju z filmu 'Tron'.

Pozdrowienia:)

CDM19Ag.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:) Kolejny wstępny zarys. Trochę pozmieniałam. W poprzedniej pracy strasznie mi to tło nie odpowiadało, mało się działo. Kolorystyka jak na razie jest mniej więcej podobna, lecz to też najprawdopodobniej ulegnie zmianie;P Oczywiście będzie wincyj detalu i jakoś to do kupy poskładam;)

M63rggM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Work in progress. Zaczynam już trochę dodawać detalu, jeszcze mam problem z tą dziwną maszyną w tle (nie wiem co ja zrobiłam) :D lecz to ulegnie poprawie:) Jak wcześniej wspominałam, niebawem sprawa z lisem się wyjaśni.

RSmAijQ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna aktualizacja:) Powolutku porządkuję bałaganiszcz, lecz już mi ciężko patrzeć na tą pracę:/ Tło jak na razie zlewa się z pierwszym planem, zamierzam to na końcu poprawić, bo nie wiadomo na czym skupić oko, wszystko się zlewa. Ble:/

 

CJRWumB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w tej chwili wzrok ucieka na tę konstrukcję z tyłu. Przydałoby się już teraz wszystko podzielić na plany i zastosować jakiś zabieg powodujący, że skupimy się na głównym bohaterze ;) Później może być z tym ciężko (zwłaszcza jak dasz więcej detalu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam update. Dalej pracuję nad detalem. To, co się pojawiło w tle (w sensie zaczątki pola siłowego i jakiś wehikuł) na razie jest niekontrolowane;) Jeszcze dużo rzeczy do okiełznania.

1F7GHTw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:) Kolejny update. Dalej pracuję nad detalem, zmieniłam lewą dłoń detektywa iż perspektywa leżała, podkręciłam też kolor skóry, bo wyglądał jak zombie;) Czas goni, więc coraz bardziej będę się sprężać. Dziękuję serdecznie za nominacje i gratuluję wszystkim :) Pozdrowiaszcze :)

qAdxk6a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczna wersja pracy w pierwszym wątku:) Może za jakiś czas jeszcze do tego wrócę, lecz na razie chcę od tego odpocząć;P Dzięki za komentarze i rady:) Życzę wszystkim powodzenia i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności