Skocz do zawartości

[FD] Natural Spies


Tuner

Rekomendowane odpowiedzi

Niedaleka przyszłość. W świecie w którym prywatność prawie zanikła a inwigilacja czyha na nas na każdym kroku, pozostanie anonimowym jest na wagę złota. Mój detektyw przyszłości wypracował sobie całkiem ciekawych informatorów - zwierzęta. Dzięki umięjętności porozumiewania się z nimi zbiera kolejne materiały dowodowe w swoim śledztwie, pozostając zdala od wszechogarnającej technologii i w ukryciu.

 

Mniej wiecej mam już obraz w głowie, niedługo zawitają do tego wątku pierwsze koncepty myślałem że główna scena na pierwszym planie będzie rozgrywać się w naturalnym środowisku ( brzeg rzeki, skaliste wybrzeże, może tereny bagienne ale ku temu jestem najmniej przekonany) natomiast miasto w oddali mogłoby przybrać nieco cyberpunkowe, brudne oblicze ( chociaż myślałem także o takim bardzo sterylnym designie, nieco bardziej zbliżonym do natury, ale wtedy trochę znika mi ten kontrast pomiędzy środowiskiem detektywa a rozwiniętym technologicznie społeczeństwie). Mam nadzieję jak najszybciej coś wrzucić, stay tuned! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności