Skocz do zawartości

[FD] Blade Sitter (Łowca nolifów)


jamnique

Rekomendowane odpowiedzi

Detektyw przyszłości jest miszczem w śledzeniu ludzi (i androidów)... na fejsie i twitterze i jest adminem na 4chanie. Laski na to lecą. Jesteś brana pod uwagę jako klientka, nie sp... tego.

 

W mrocznej przyszłości kiedy wszyscy postują o sobie prawie wszystko z własnej woli, a drugie tyle mimo woli, detektyw nie musi wstawać z fotela. Zwłaszcza że jego cele też rzadko wstają z fotela, no chyba żeby otworzyć robo-dostawcy pizzy.

 

1 koncept:

 

Blade_Sitter_v01.jpg

 

Pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ja nie wiem co na to adek, ale dla mnie to kopia fatso detektywa od Kengi'ego

 

Hmm nie widziałem fatso detektywa Kengi'ego, ale z tego co teraz widzę to jedyny wspólny element to to że i u mnie i u niego jest grubas przed kompem. Z grubasa mogę spokojnie zrezygnować, bo tu chodzi raczej o to że detektyw przyszłości nie ma za dużo pracy ze śledzeniem ludzi - siedzą na tyłkach i piszą o wszystkim co robią na fejsie.

 

Powiedzmy że u mnie będzie koleś typu Napoleon Dynamite, znudzony tym że gapi się całymi dniami na grubasów gapiących się w monitor.

 

454041_1268788380041.78res_356_367.jpg

 

Jeśli uważacie że to nadal za podobna historyjka to poproszę o zamknięcie wątku i pozwolenie na otwarcie innego.

 

Pozdr ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności