Skocz do zawartości

[FD] "Big Brother" Detective


tadeuszp3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przyszłość widzę w czarnych barwach. Super technologia plus ułomny (jakby nie patrzeć ) homo sapiens.

Mój koncept to: połączenie "BIG Brother", "Minority Report" i "Matrix-a".

Detektyw, a raczej jego mózg, podłączony do sieci (elektrody podpięte bezpośrednio do czachy -

albo coś w stylu "matrix") i wszystkich urządzeń monitorujących (legalnie i nielegalnie), w ciemnym,

brudnym pomieszczeniu - mający do dyspozycji armię nanobotów, latające owady do permanentnej inwigilacji.

Na wirtualnych monitorach m.in. świat zewnętrzny. Obok nowoczesnej technologi, prymitywne urządzenia np. wentylatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Doszedłem do wniosku, iż jeden mózgowiec nic nie poradzi bez koordynatora i zabójczej piękności - więc wyszło mi :"Big Brothers & Sister" :).

Przedstawiam pierwszy szkic. Powtarzam: to tylko szkic. Ubrań nie zdążyłem "uszyć" więc zapożyczyłem gotowe z Makehuman.

Jako, że jestem amatorem przez duże A liczę na wyrozumiałość uczestników. Traktuję tę "bitwę" jako sposobność nauczenia się czegoś od profesjonalistów, jako obserwator nie miałbym motywacji :).

Pozdrawia[ATTACH=CONFIG]92395[/ATTACH]m Wszystkich.[ATTACH=CONFIG]92396[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mookie - jak napisałem wcześniej, będzie to "jedna postać w trzech osobach" :);

Już w tych czasach jedna osoba jest bezsilna. Myślę, że dla założeń konkursu jest bez znaczenia czy na scenie będzie jedna, główna postać czy zbiór obiektów, wyobrażających wizję przyszłości, zgodną z mottem "bitwy".

---------------------------

poniżej kilka drobiazgów:

 

mechaniczna mucha, czyli "agent nr 1" czyli "fly 007";

79oa.png

 

podstawowe narzędzia do naprawy mikro-elektroniki:

tnrb.png

 

opcjonalnie - mikroskop elektronowy:

0s1h.png

 

pozdrawiam Wszystkich i Życzę Wszystkim ........... tego czego życzy się na Święta !!!! :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj "Wigilia" dzisiaj "Trzech Króli" ? Coś tu nie gra .... To może dlatego widzę jakieś pająki:

 

7w2b.png

 

białe myszki:

 

fuwd.png

 

i ...... to by było na tyle. Zgłosiłem swój akces do "bitwy" w nadziei, iż w styczniu "dobiorę się" do lepszego sprzętu. Obecnie "pracuję" na starym CPU (quad 66 plus 4GB ramu), kartę graficzną wykopano razem z kośćmi dinozaurów. Wszyscy wiedzą co to znaczy. Test oparty na 1/3 (?) projektu (bez zaplanowanych efektów) wyszedł tak:

 

3t1e.png

 

po wielokrotnym wywaleniu się, blendera. Renderfarma - odpada.

Broni jeszcze nie składam, ale czarno to widzę :)

Pozdrawiam Wszystkich w Nowym Roku !!

P.S

Textury na: szafie po lewej, ekranach - CHWILOWO zapożyczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko ta głowa i skóra wygląda jak plastik

Bo to nie jest textura !!! Texture Paint jest w 85% gotowa (brakuje dopracowanych dłoni) ale nie zamieszczałem, bo jak napisałem 06.01 - "stoję w rozkroku"; więcej czasu poświęcam na rozwiązanie problemu ze sprzętem niż na sam projekt.

tu wcześniejsza próbka z "texture paint":

 

https://imagizer.imageshack.us/v2/958x538q90/593/g0v4.png

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności