Skocz do zawartości

[FD] Ape Detective


gangrel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ogólnie rzecz biorąc to mam zamiar zrobić coś w klimacie "Planety Małp". Czyli daleka przyszłość, zniszczony świat (takie post-apo) i detektyw małpa. Na razie zrobiłem taki wstępny szkic. Kompozycja będzie mniej więcej taka jak na obrazku, ale dopuszczam zmiany (pewnie ruiny zmienię bo coś mi nie pasi, może zrobię bardziej w stylu porośniętych roślinami ruin), na pewno też z oświetleniem poeksperymentuję.

[ATTACH=CONFIG]92379[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No to ruszyłem z modelowaniem.

 

Baza w 3ds max:

2013-12-07-12_19_17.jpg

Formowanie w ZBrush:

2013-12-07-12_22_25.jpg

2013-12-07-12_26_56.jpg

Ucho:

2013-12-07-12_49_52.jpg

Bazowa forma:

2013-12-07-13_10_52.jpg

Teraz będę musiał dodać detale do twarzy i chyba spróbuję pobawić się sierścią (jeszcze nie podjąłem decyzji jaką metodą ją zrobię - coś pokombinuję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Hej, spoko pomysł, powinieneś więcej posiedzieć przy tej główce. Na twoim miejscu zrobił bym z 10 takich głów i porównał 1 z ostatnią, nie muszą to być głowy wypieszczone, wystarczy że posiedzisz nad jedną z godzinę a efekt sam zobaczysz. Nie ma co się zabierać za detale i futro skoro forma delikatnie mówiąc leży. Czasu do końca jest sporo, nie ma co się śpieszyć, całego ciała nie będziesz robił więc masz już ułatwione zadanie, większość przykrywa przecież płaszcz : ) no i pamiętaj refki!

 

Powodzenia w bitwie.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ta głowa to jeszcze daleka od skończenia jest. Na refkach się opieram (ah, to oglądanie łysych szympansów xD). Ogólnie ciało to mam zamiar wymodelować na tyle ile potrzeba by symulować materiał płaszcza (jako baza - bo dalej będę rzeźbił po swojemu, ale chyba łatwiej mieć jakąś podstawę).

No nic, dzięki - później podłubię jeszcze trochę.

[ATTACH=CONFIG]92386[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności