Skocz do zawartości

Przesiadka z maxa na hudego


Juzwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Tak sobie mysle.... moze ktos zrobil cos takiego. Jakas tabela czy cos? Chodzi mi o to ze np chce sobie zrobic displacement na geometrii wg jakiejs tam proceduralnej mapki. Patrze sobie w tabele czy co i widze ze w houdinim to nalezy zrobic przez VOPSOPa. Cos na zasadzie ze jeden modyfikatror w maxie odpowiada czemus tam w houdinim. Widzialem podobna talebe kiedys miedzy max/maya.

 

Łatwiej by mi bylo to ogarnac, bo nie jestes swierzakiem a przerabianie dłużacych sie tutoriali.... Nie no szacunek i podziekowania dla tych ludzi co to robią, ale nie mam tyle wolnego czasu.

 

Przy okazji tutoriali. Mam takie wrazenie ze jest troche bałagan na stronce SideEffects. Tzn wiem ze widzialem kiedys tutka jak koles robił góry na displacemencie właśnie (i drzewka na L-systemie). Ale nie moge teraz go znalezc, a wlasnei czegos takiego teraz szukam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Chodzi mi o to ze np chce sobie zrobic displacement na geometrii wg jakiejs tam proceduralnej mapki. Patrze sobie w tabele czy co i widze ze w houdinim to nalezy zrobic przez VOPSOPa.

 

Tylko wiesz jest pewien problem dróg zawsze jest kilka(nawet w takiej May'i) a co dopiero w Houdinim ;) Aczkolwiek ciekawie może to wyjść ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie,

Podlacze sie troche do tematu z pytaniem o ten modyfikator z maxa. bardzo interesuja mnie szerokosc wachlarza podejsc do nastepujacego zagadnienia. zalozmy ze chce zrobic modyfikator symulujacy zachowanie opony + do tego przedni wachacz samochodu. Jak ugryzc taki temat i jakie hasla powinny wystaczyc nowicjuszowi w houdini ?

 

Tylko wiesz jest pewien problem dróg zawsze jest kilka(nawet w takiej May'i) a co dopiero w Houdinim ;) Aczkolwiek ciekawie może to wyjść ciekawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności