Skocz do zawartości

[FD]W poszukiwaniu życia...


Juzwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Długo myślałem czy przystąpić czy nie. Żeby nie być standarowym taki pomysł mi wpadł do głowy. A więc historia jest taka:

 

 

"Z racji niestabilności naszego Układu Słonecznego ludzkość została zmuszona do przeniesienia się na inne planety! Specjaliści z NASA stworzyli roboty specjalizujące się w wyszukiwaniu życia pozaziemskiego(żeby wiedzieć które planety się nadają do zasiedlenia)! I wysłali je w kosmos! "

 

 

Żadnych klimatów z LA Noire, czy powiewające płaszcze na wietrze, bez deszczu i papierosów! :) Nasz bohaterski robocik znajduje życie na innej planecie, na ktorej dopiero co wyladowal. Wyciagnal lupe i goni alien-robaczka, ale z tego podniecenia nie widzi że go rani! Z tylu w planie planety, ładne eksplozje kosmiczne. Jedna z nich wlasnie emanuje swiatlo ktore przez lupe, jak laserem, piecze robaka! Nie martwcie sie, robak przeżyje tą historię!

 

 

Mocno inspirowane Wall-E, oraz dziwnymi krztałtami futurystycznymi z lat 60. Tak jest, robot przyleciał w rakiecie a ona będzie stożkowa! Chcialbym szybko to wymodelowac (może da rade do świąt) by miec szanse zaszaleć z tłem oraz enviro, ktore chciałbym wykonać proceduralnie. Kategoria 3D, zatem particle. Render to dopiero bedzie wyzwanie, bo u mnie wszystko zawsze lepiej wygąda w viewporcie :D

 

 

A propos vieportu, oto szybko przygtowany kadr poglądowy. Wydaje mi się ze jest bardzo czytelny.

 

 

qzxr.jpg

 

 

[ATTACH=CONFIG]92507[/ATTACH]

Edytowane przez Juzwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności