Skocz do zawartości

Ostatni Człowiek Na Ziemi - Synteza


Rekomendowane odpowiedzi

NIEAKTUALNE !!!!!

kiedys ktos powiedzial, ze ... 'bedzie jeszcze tak, ze czlowiek calowac bedzie slad stopy ludzkiej'; na podobnym motywie chcialbym sie oprzec;

 

czlowiek, ktory wedruje po swiecie, w przekonaniu, ze jest tym ostatnim natyka sie nagle na pozornie swiezy slad ludzkiej stopy; interesuje mnie co czuje w tym momencie wedrowiec :)

 

w jego twarzy klebi sie burza emocji; apatia, poczycie bezsensu, pustka i samotnosc, swiadomosc absurdu istnienia nagle sciera sie z czyms na co nie wiadomo jak reagowac; cos w nim peka, czuje ze trzeba szukac, plonna nadzieja walczy z ciemnoscia i zimnem jego wewnetrznego swiata.

 

chce sie skupic na emocji czlowieka; sprobuje to wyrazic wyrazem twarzy, ekspresyjnym tlem, swiatlem itd. chce tez pokombinowac z technika malarska, na ktora jeszcze nie mam pomyslu :)

 

narazie nie mam czasu sie za to zabrac, ale konkurs trwa do grudnia, wiec w razie co ... zaklepuje temat :)

 

 

zmieniam trochę temat; konceprcja podobna - chcę się skupić na emocjach człowieka, który jest ostatnim na ziemi :)

 

sobie myślę, że taki człowiek, wcale nie będzie rozstrząsać swojej sytuacji, nie będzie łapał doła; myślę, że człowiek odszedł by od tradycyjnie pojmowanego sposobu rozumowania; ostatni człowiek na ziemi syntezuje z tą ziemią; wycisza się i skupia na oceanach, przyrodzi, porach roku, pływie oceanów .... itd.

 

ja przedstawiam stan umysłu człowieka (tu kobieta); w ludzkim rozumieniu - obłąkana, lecz tak narawdę rytm jej myśli rezonuje z rytmem absolutu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzudzu: nie "ktos kiedys powiedzial" tylko Bibla sie klania;) a tak pozatym, myslalem nad tym, ale stwierdzilem ze napewno ktos to wezmie;) yesss my preciousss, we need a good concept ergo potrzebujemy duzo stymulantow...hmmm...

powodzenia wspoluczesnikom zycze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) mnie tez pierwszy najbardziej podchodzi, ale kombinuje z pomyslem by wrzucic na scene kilka wyrazów twarzy - taka forma wizualizacji burzy nastrojów; nie wiem tylko jeszcze jak to wtopic w scene, by wszystko ladnie gralo.

 

sie zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może spóbuję nieco ekspresyjnego podejścia do tematu ... nie wiem.

 

edit: wrzucę jeszcze jakieś poszarpane ubranko; człowiek to baba z siurakiem albo facet z cycami ... wszystko jedno; za kilkaset lat coś takiego będzie powszechne :>

 

edit2: podmieniłem obrazek bo zmiany były niewielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jest w ciąży z kulą ziemską a w tle miały być pirwotnie obrazy świata, burze, sztormy, zachody słońca itd. takie pomieszanie z poplątaniem oddające jedność z ziemią ... ale coś mi znowu nie pasuje. chyba zmienię kompozycję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności