Skocz do zawartości

lakier samochodowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Hmmmm.... Spróbuj Brazil Advanced Mtl i pobaw się parametrami (daj shader na car \'cośtam\').

Btw. podejrzewam, że SCORPI mógłby tu pomóc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja???? Sam bym chciał wiedzieć! Jak! HOw!!!! :o :o w jaki sposób! ale napewno brazil basic materialem :) nawet w scnalinie w maxie 3 to można było zrobić :) wyszedł by idealnie ten sam wfekt co w brazilu tylko ja z przyzwyczajenia zrobiłem to w brazilu :) ale wysżło by tak samo :) identycznie :) Ludzie! musioscie sie nauczyć patrzeć na swiat nie widzieć tylko w 256 poziomach jasności:) pozatym to tez nie od lakieru ale tez od sceny zalezy :) od swiateł i tadeatameankjlea...

 

[Edited on 21-3-2003 by SCORPI]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyzwoity znaczy akceptowalny i w miarę realistyczny, a realizm nie polega na tym żeby bryka błyszczała się jak bombka choinkowa, IMHO car paint to dobry punkt wyjściowy

 

BTW może mistrzu wreszcie podzielisz się swoją wiedzą z innymi uzytkownikami ? jak już decydujesz się zaszczycić swoja obecnością inny dział niż bitwa/wip/luz to chyba wypadałoby nie ograniczać się do lakonicznego \"to jest do d***\" :P :P

 

kiedyś ten obrazek był pokazywany na SF jako próbka możliwości carpaint, © Andre Richard

 

[Edited on 22-3-2003 by marcoos]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

marcoos spokojnie - to ja go tutaj zaprosiłem, bo całkiem ładnie ten lakier mu wychodzi zastanawiałem się szczerze mówiąc, jakich ustawień używa. Co do Scorpiego - fakt, mógłbyś czasem coś podpowiedzieć innym - masz mnoostwo czasu na modelowanie, ale nigdy nie udzielasz się w działach związanych z pomocą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na nie niezaglądam :) a co do podpowiedzi to podpowiedziałem i to dość dużo... tam na górze... przeczytać jeszcze raz... a jak nie to miałbym wam podać co do części tysięcznej wartości które przypisałem ??? gradienty kolorów, rgb levely to cała tajemnica, i fallofy powiżane również z gradientami, i innymi mapami... w końcu jest ich bardzo dużo w maxie i pocoś one są :D bywa że w jednym lakierze wykorzystuje po 20 map ... a tam zresztą widze że wam carpaint wystarcza :) nio tio z czym macie problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności