Skocz do zawartości

Kurs Lightwave3D


J|L

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

może coś z tego będzie fajnego, póki co znalazłem na tej stornie niepokojący cytat świadczący o nieznajomości dogłębnej tematu "Przy dzisiejszych szybkościach kart graficznych VPR działa piorunujaco szybko," - z tego co wiem VPR używa tylko CPU no chyba, że można w jakiś sposób uruchomić rendering w VPR na GPU ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no taka tam wpadka:p trzeba o tym koledze napisać :]

z tego co wiem o uzywaniu gpu przez lw przy renderingu to... jak wiadomo octan tylko potrafi... vpr... niestety nie, ciekawe kiedy to się zmieni... chłopaki musieli by chyba dużo poprzepisywać.... co prędzej czy puźniej i tak będą musieli zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam od dłuższego czasu zabieram się za Lightwave'a, ale jakoś nie mam motywacji. Dlatego mnie się to przyda. Strona może nie wygląda dobrze od strony graficznej, ale to nie jest istotne. Tutaj liczy się przede wszystkim zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcinst

Witam Was serdecznie!!!

Na wstępnie bardzo dziękuję zarówno za słowa krytyki, bo taka jest bardzo potrzebna jak i za słowa otuchy, że serwis ten może się komuś przydać.:) Teraz słowo do kolegi AJGOR!, kolega J|L nie reklamuje swojego serwisu, tylko szczerze wypowiada się na temat czyjegoś serwisu, w wtym przypadku mojego, za co mu serdecznie dziękuję i zresztą tobie AJGOR też dziękuje bo słowa Twoje są bezcenne, a to dzięki temu że zwróciłeś uwagę na stopkę o której zapomniałem w ferworze prac nad kursem. Masz rację co strony, nie jest najlepsza, ale priorytetem było zrobienie tego kursu, a nie zajmowaniem się stroną, po prostu nie mam na to czasu, więc na razie zrobiłem ją w joomli i Artisteer'rze, w przyszłości chcę to zmienić, chyba że ktoś się do mnie dołączy i mi pomorze, w sumie fajie by było stworzyć społeczność LIGHTWAVE'a,

 

- - - Połączono posty - - -

 

Nie rozpisując się za bardzo Wszystkim jeszcze raz bardzo dziękuję teraz czuję, że to co robię ma jakiś sens, a bywały już chwile zwątpienia :)

Piszcie więc o błędach o tym co wam się nie podoba, a co jest ok, jeśli ktoś chce mi pomóc przy stronie zapraszam.

Testujcie, oglądajcie i piszcie...:)

[email protected]

P.S. Dodałem kilka nowych filmów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne. Moje słowa to nie była złośliwość, tylko życzliwe zwrócenie uwagi na stopkę (która jest do tej pory). Strona oczywiście jak najbardziej przydatna dla osób poznających Lightwava. Jeszcze tylko słowo. Ja bym zmienił logo, bo wygląda jak nazwa marketu dla dzieci. Podstawowa zasada, której chyba uczą na kursach reklamy: Logo nie powinno się składać z więcej, niż trzech kolorów. I najlepiej w tonacjach, w jakich jest cały serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcinst
Żeby było jasne. Moje słowa to nie była złośliwość, tylko życzliwe zwrócenie uwagi na stopkę (która jest do tej pory). Strona oczywiście jak najbardziej przydatna dla osób poznających Lightwava. Jeszcze tylko słowo. Ja bym zmienił logo, bo wygląda jak nazwa marketu dla dzieci. Podstawowa zasada, której chyba uczą na kursach reklamy: Logo nie powinno się składać z więcej, niż trzech kolorów. I najlepiej w tonacjach, w jakich jest cały serwis.

 

Oczywiście AJGOR, ja też tak to odebrałem :), konstruktywna krytyka jest na wagę złota, DZIĘKI szczere, naprawdę:), z tym logiem to też masz rację, wiedziałem że coś mi nie pasuje tylko nie wiedziałem co! :), zmienię :). Co do stopki to, ja dopiero dzisiaj wpadłem no to forum i się o tym dowiedziałem, dzisiaj zmienię :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcinst

Witam wszystkich!

Kurs dla początkujących zakończony, logo i strona zmieniona ;) Ajgor , ma prośbę do użytkowników, którzy zarejestrowali się na stronie edugraf.pl i mają problem z logowaniem, o ponowną rejestrację i oczywiście zachęcali do tego innych użytkowników LightWave'a. W czasie prac nad stroną miałem problem z bazą danych, sporo użytkowników udało się uratować ale kilku niestety nie.

Z innej beczki teraz, jeśli wiecie, znacie lub sami robicie coś związanego z LW, piszecie do mnie lub odezwijcie się na facebooku (GraficznaEdukacja), chętnie napiszę o tym, zależy mi i chyba też Wam żeby poruszyć światkiem LW.

Oczywiście zapraszam też do w współpracy, przy tworzeniu tutoriali, które zostaną wydane w formie wideo i pdf, jeden taki zapaleniec już się znalazł (Łukasz Słowak z Warszawy) i właśnie przygotowuje tutorial, który będzie w postaci wideo kursu pokazany na stronie..

Macie pomysły, zdolności czy gotowe prace, chętnie je pokażę i o nich napiszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności