Skocz do zawartości

Problem z modo i goz


Kubajaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowicze. Mam pewien problem, którego za chuka nie mogę rozwiązać. Szukałem w necie, ale zazwyczaj są jakieś porady dotyczące GOZ i maya, albo 3ds max. Problem jest taki, że goz w ogóle mi nie chce pracować z modo 701. Podczas próby exportu z modo do zBrusha, wyskakuje komunikat "Error encountered while importing a file". Podczas próby exportu z zBrusha, do modo nie dzieje się nic. Ktoś może używał modo z pluginem goz i miał podobne problemy? Czytałem, że w przypadku maya/3ds max, może to np być spowodowane błędami w siatce, ale mi to nie działa nawet na zwykłym boxie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Problem (czesciowo) rozwiazany - w pracowni trzymalismy Modo na pendrivie (fajna opcja, bo umozliwia modelarzowi odpalenie softu na dostepnym komputerze - mozemy tez np. bez problemu zabrac Modo z soba i odpalic w jakims zaaranzowanym miejscu, pokazie etc). Niestety w tym ustawieniu GoZ nie dziala. Posiedze nad tym w wolnej chwili (chyba, ze Kuba wczesniej znajdzie rozwiazanie) - poki co zainstalowalem Modo na jednej stacji na stale i GoZ smiga fantastycznie.

Jesli macie pomysl jak sobie z instalka mobilna i GoZ poradzic, dajcie znac :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności