Skocz do zawartości

[FD] Detektyw weteran


rentrax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie!

Chcę wam zaprezentować obecny postęp pracy.

Praca będzie przedstawiać detektywa z przyszłości jadącego na motocyklu, który przewidział, napad terrorystyczny robota i postanowił go przyłapać gdy będzie uciekał.

Detektyw będzie ubrany w zwykłe ubranie, ponieważ nie chce być wykrywalny, detektyw jedzie w kierunku robota i strzela do niego z nowoczesnego pistoletu.

Robot podłożył bombę pod blok mieszkalny, która spowodowała zawalenie się budynku, robot i detektyw uciekają przed walącym się budynkiem.

Mam 11 lat i interesuje się grafiką 3d od mniej więcej pół roku.

Jestem w stanie poświecić na nią po szkole 2-3h, kocham to.

 

Oto detektyw:

p4lo.jpg

 

A oto robot:

o8eg.jpg

Edytowane przez rentrax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podoba mi się bezkompromisowosć tej pracy. Przypominają mi się czasy gdy za małolata rysowałem komiksy i właśnie były tam roboty z dwiema "obrotówami", ukryte rakiety, kolce zamiast palców itd.

 

Jesli chodzi o sam obrazek : pierwsze co się rzuca w oczy to nieszczęsne nakrycie głowy gościa na motorze. Pierwsze co pomyślałem - ale dziwne blond włosy. Przeglądnąłem watek i się okazało, że to kask. Postaraj się wymodelowac coś, co do czego nie będzie watpliwości, że jest kaskiem (szarpnij się po jakieś referencje)

 

Broń trzymana przez detektywa jest niezauważalna w tym ujęciu kamery.

Może gdyby dać detektywowi broń w drugą rękę byłoby lepiej ?

 

Poza robota jest mało oczywista. Nie wiadomo czy to atak, czy właśnie zgarnął kulkę na klatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem też mam takie odczucia i mam zamiar poprawiać to w piątek.

Ale pistolet miał tak wyglądać.

Zapomniałem też napisać, że mam zamiar zrobić parę efektów specjalnych ale na razie nie powiem jakie rodzaju mają być.

Bardzo dziękuje za twoją opinię.

Edytowane przez rentrax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po prawej stronie coś będzie? Bo teraz akcja przeniosła się na lewą stronę. Moim zdaniem akcja powinna być nieco wyśrodkowana, jako ciekawostkę podaje ten obrazek, masz na nim zaznaczone tzw. 'mocne punkty' czyli miejsca gdzie wzrok widza skupia się najbardziej:

aramis4-4.jpg

 

Może niech ten detektyw będzie bardziej widoczny, bo napracowałeś się nad nim, a widać go tylko ułamek, prawie nie widać broni. Możę wymyśl coś innego niż szprychy. Materiał tego motoru daj może jakiś chrom niż drewno. Popraw textury na podłodze i na ścianach, tak żeby nie było widać cięć.

 

Pracuj dalej, nie przejmuj się że nikt nie komentuje, postaraj się wycisnąć z tej pracy ile tylko możesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po prawej stronie coś będzie? Bo teraz akcja przeniosła się na lewą stronę. Moim zdaniem akcja powinna być nieco wyśrodkowana, jako ciekawostkę podaje ten obrazek, masz na nim zaznaczone tzw. 'mocne punkty' czyli miejsca gdzie wzrok widza skupia się najbardziej:

aramis4-4.jpg

 

Może niech ten detektyw będzie bardziej widoczny, bo napracowałeś się nad nim, a widać go tylko ułamek, prawie nie widać broni. Możę wymyśl coś innego niż szprychy. Materiał tego motoru daj może jakiś chrom niż drewno. Popraw textury na podłodze i na ścianach, tak żeby nie było widać cięć.

 

Pracuj dalej, nie przejmuj się że nikt nie komentuje, postaraj się wycisnąć z tej pracy ile tylko możesz...

 

Dzięki za ten obrazek.

textury poprawie.

Ściany nie są zrobione z textury tylko z materiału ale mogę spróbować zrobić to bez przerw i zobaczyć ja będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może obróć trochę ten motocykl tak, żeby go było widać bardziej z boku, bo z tym momencie większość pracy którą włożyłeś w wykonanie motoru idzie na marne, bo nic nie widać, może go trochę obróć, tak jak w tym ostatnim poście z motorem 'Update motora.'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POJAZD.

Ten nowy pojazd, który zaprezentowałes całkiem fajnie wygląda jak się dłużej na niego popatrzy. Za pierwszym podejściem niestety myślałełm, że to broń, jakiś kałasznikow przyszłości. Ten kolor brązowy jest nieszczęscliwy, gdyż kojarzy się z kolbą od karabinu (przynjamniej ja mam takie odczucia).

 

BUDYNEK.

Teraz się dopiero przyglądnałem lewej części Twojego renderu. Tam jakieś dziwne rzcezy się dzieją. Ten "budynek" ma nierealną budowę, w ogóle się nie klei. Szklana fasada, drzwi z Ikei, okna z Lego i schody przeciwpożarowe. Nie tędy droga. Moim zdaniem okna, dzwi i szklana fasada powinny wylecieć (schody zostają) i zamiast tego wstawić po prostu teksture ceglaną, podniszczoną, upacianą graffity. Jakies śmietniki jeszcze dołożyć, trochę śmieci na betonie. Wiesz, taki zaułek z Nowego Jorku, w którym zawsze dochodzi do przestępstw. Pasowało by to też do tej sceny, moim zdaniem.

 

No i przydałoby się zmienić teksturę asfaltu. Ta jest jakaś wyjątkowo czysta, jasna i jednolita. Nieciekawa jednym słowem. Sprawdź na CG Textures ;) http://www.cgtextures.com/textures.php?t=browse&q=12429

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności