Skocz do zawartości

"Ostatni człowiek na ziemi-Wirus


Rekomendowane odpowiedzi

Moja mała wizja ostatniego człowieka osadzona jest w połowie XXI wieku.Ziemie spustoszył śmiertelny wirus pochodzenia pozaziemskigo, jedyny człowiek jakiego udało sie robotom(naszym sługom) w pore odizolowac jest teraz obiektem badań nad antidotum prowadzonym we wpełni zautomatyzowanym laboratorium epidemiologicznym NATO, oczywiście zakładając że sztuczna inteligencja jest juz bardzo zaawansowana.Nie bede wiecej wymyslal bo William Gibson to ze mnie nie jest:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Teraz bardzo ładnie ;) Ale w ta postać w kanistrze bacta (zboczenie psychiczne :D) wygląda jakby była w ogóle z innego miejsca. Droidy tak ładnie wycieniowane, a postać płaska taka, a do tego czarne COŚ jest w około niej, sprawia, że wygląda jakby była tam wklejona (i mówiąc wklejona, nie mam na myśli ctrl+c ,ctrl+v tylko wklejenie na obrazek wyciętego zdjęcia z gazety - czyli pokrótce - postać z jest z innej bajki :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam moim zdaniem powinny dominowac kolory raczej chłodne np. zamiast zółtego paska - niebieski pasek; moim zdaniem kolor jest ważny, bo czytając wstęp do twojego pomysłu odnosi się wrażenie, że to raczej smutna HISTORIA, ŻE LUDZKOŚĆ została spustoszona przez jakiegoś wirusa i dlatego moim zdaniempowinny dominować kolory chłodne ale to tylko moje zdanie... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten gosciu w srodku jest zamkniety w jakims polu silowym czy w szkalenj tubie bo jesli to drugie to moglbys jakies reflaksy na szkle dodac. Pozatym to moze wiecej detali na sprzetach laboratorium. Hmm.. i nie widze niczego "nie normalnego" w cieniowaniu czlowieka ale co do wyblaklych kolorow to sie zgadzam w pelni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj trochę jaśniejsze ściany; nawet przy tak słabym świetle można dokładniej przedstawić wnętrze laboratorium ... wiecej detali pls. im więcej futurysyczno-technologicznych bajerów tym korzystniej dla pracki.

 

mroczne światło jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności