Skocz do zawartości

Ostatni Człowiek na Ziemi: Desert sun


Rekomendowane odpowiedzi

Przyszlosc,oazy miejskie otaczaja wyschniete pustynie

Wyobrazilem sobie scene palacego sie w tle miasta od bomby atomowej i ostatniego czloweika, ktoremu udalo sie uciec swoim futurystycznym samolotem , niestety uciec tylko poto zeby zapalic ostatniego papierosa prazac sie w sloncu i rozkladajac od promieniowania... szkic niebawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ok ruszam z tematem :) narazie wstepny sketch dla zlapania klimatu, popracowalem nad podlozem bo jego juz niebede zmienial tylko przykryje chmurkami, w oddali bedzie miasto niszczone przez bombe nuklearna a na 1 planie profesorek z laptopem organizujacy cala impreze, wiec to on bedzie ostatnim czlowiekiem, na jego miejscu ukrylbym sobie jakies panienki ale skoro ma byc ostatni to bedzie:P, dzielny czlowiek majacy dosc tlocznych miast i zamieszkujacych je wstretnych ludzi ok dosc gadania bo temat szeroki jak rzeka

desert5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do tego miasteczka dodal taki dlugie, ostre cienie jakie powinny sie chyba pokazac podczas wybuchu. Mozesz tez dorysowac kawalki zniszczonych budynkow wyrzuconych przez fale uderzeniowa. Nad podlozem tez bym troche popracowal bo teraz wyglada jak plaska tekstura. Pokombinuj troche. Jakies ciekawsze ksztaly dodaj i bardziej to urozmaic zeby nie wygladalo jak kopiowane. No i kolorystyka jest dosyc uboga. To ze jest wybuch to nie znaczy odrazu ze wszystko ma byc zolte. Pododawaj subtelnie tez inne barwy np. zrob troszke "zimniejsze" cienie...

 

aaa, jeszcze niebo mozesz bardziej urozmaicic. Przy krajobrazach dobrze zrobione niebo dodaje uroku calej pracce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech jakos tak na sile poddziargalem ta prace powiedzcie czy sie podoba czy nie, tzn czy warto przysiasc nad tym czy zaczac cos nowego najchetniej wybralbym to drugie ;) i tak chyba zrobie bo czasu jeszcze sporo...

desert1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no duzo lepiej juz to wyglada do ostatniego uploadu. Tylko jakos ten wybuch mnie nadal nie przekonuje. NIe widac zeby on wogole cos niszczyl. Wszystkie budynki wygladaja na nienaruszone. Ja osobiscie nie lubie zaczynac nowych prac jezeli mam jakies stare nie ukonczone ale jezeli masz super pomysl to zrob jakis szybki szkic i zamiesc. Napewno forumowicze pomoga Ci wybrac bardziej obiecujaca prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś to ładnie docackał i postać dał trochę konkretniejszą, to mógłby być z tego nawet ciekawy klimacior; ta ziemia trochę mi nie leży i tak jak mowil kalen fala uderzeniowa cos slabo niszczy ...

 

no i kolorek obowiązkowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti masz racje miasto nie wyglada realistycznie ale tez takie nie mialobyc od poczatku, chcialem stworzyc cos czego jeszcze nie widzialem, miasto przyszlosci zbudowane z nieregularnych bryl, niejestem z niego zadowolony, jest to moja pierwsza taka proba, wyobrazilem sobie miasto na pustyni i namalowalem, skutkiem tego taki dziwny twor podobny do rolercostera:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eol fajnie ze miasto jest oryginalne ... powiem nawet ze bardzo mi sie podoba... tylko jedna mala rzecz mi niepasuje... ta linia ciagnaca sie przez prace to rozumiem fala uderzeniowa... skoro tak to przeszla juz przez miasto... a w miescie co? budyneczki stoja sobie w najlepsze jakby nigdy nic... moze i sa w nich jakies dziury czy wyrwy ale gubia sie w tej chaotycznej architekturze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności