Skocz do zawartości

[FD] Torkil


Thx

Rekomendowane odpowiedzi

OPIS:

powinien wyglądać tak:................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... .

Tłumacząc:

Kiedy pojawił się temat: GAMEDEC, poczułem , że trzeba zrobić 'robotę'-w końcu:).

 

 

Przez chwilę pomyślałem, że dla przyzwoitości powinienem odświeżyć lekturę ale,że moja percepcja jest teraz gdzie indziej, stwierdziłem, że nie ma czasu. Zadałem sobie pytanie(...i jak to u mnie bywa, sam sobie odpowiedziałem): Czytałeś ze zrozumieniem?

Więc podszedłem intuicyjnie., inni określają takie zachowanie 'homosapiensa' jako 'podprogowe'.

Co przedstawia obrazek?

prowincjonalne spojrzenie na SF ale w wydaniu conceptarowym i tyle, pozdr.

PS

Sorry za brak koloru ale w końcówce mazania byłem już w METROPOLIS Frica Langa.

 

 

a, szacunek dla wszystkich, którzy wzieli udział w bitwie.

 

85015336471616335560.jpg

 

lh7l.jpg

o6ez.jpg

1667.jpg

 

początek koncepcyjny

Edytowane przez Thx
BŁEDY LITERNICZE W TYTULE, POZDRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Minimalny bok pracy powinien mieć 1920px. Popraw proszę. Na pewno masz to w większej rozdzielczości. Do fullresa możesz zamieścić nawet link gdzieś. Nie musi być to grafika osadzona, może być Dropbox/Google Drive czy inny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności