Skocz do zawartości

Ostatni Człowiek na Ziemi: Ratiocinativus


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś kiedyś napisał (może to był Vonegut, może Pratchett), że gdyby w jakiejś jaskini umieścić guzior i tabliczkę z napisem "Koniec Świata - nie dotykać" to farba na tabliczce nie miałaby czasu wyschnąć :) Chciałem tę pracę oprzeć na takiej właśnie sytuacji. Zdziwiony gościu w dresie i z glupią miną rozglądał by się dookoła stojąc przy wspomnianym guziorze. Wkoło apokalipsa, płonące ruiny...Ale stwierdzilem że z takich dobrych pomysłow powstają kiepskie prace. Dlatego zrobię po prostu bladego starca podłączonego, a raczej siedzącego w aparaturze, i skupię się na technice. Zobaczymy jak wyjdzie. O to szkic o który oprę pracę:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ninja ma racje z kablami, ale jabym zrobil jeszcze wiekszy extreme i dal zblizenie; sama glowa od ramion w gore; wszedzie wokól obrazek zamkniety platanina kabli i roznego szmelcu; twarz niech wyraza walke resztek czlowieczenstwa z technologia; czesc kabli wlazi mu pod skore a technologia na czesci twarzy przejela juz role tkanki organicznej :)

 

i wywal te cieple kolory; ja widze tam chlodne zielenie, odcienie niebieskiegio i bardzo zaciemniony rysunek :)

 

yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wert przecież na razie nic tu nie widać; koncept nie jest zły, tylko myślę, że powinieneś bardzie wejść w realzim; twarz nich bedzie bardziej charaktrystuczna; na twarzy i oczach mozna jeszcze zbudować całą historię ... działaj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności