Skocz do zawartości

[FD] Fjuter Djetekiw


limbo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

 

Ogółem pokój ludziom dobrej woli, a komfortowa izolatka, dla tych o odmiennym nastawieniu do świata.

***

 

O historii jaką chce zilustrować nic nie powiem: przetestuję sobie czy jestem z poziomu narracji wizualnej wystarczająco komunikatywna.

 

Praca będzie wertykalna, niebiesko-chłodna z niewielkimi ciepłymi dodatkami. Na dole, w centrum stoi pan wąchający własne palce, z próbką wielobarwnej mazi. Plamy wielobarwnej mazi tworzą trop wychodzący poza kadr. Pan ma gogle jak Riddick, kable wystające ze łba, jedną metalową rękę i bardzo detektywistyczny płaszcz.

Edytowane przez limbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Perspektywa to zło. A zło należy równoważyć kolorem różowym. Więc uważam sprawę naprawioną.

 

A tak serio, miałam konkretny problem by pracka wyglądała jakoś. Ale chyba złapałam kierunek. Tylko nie wiem, czy nie za bardzo zboczyłam od standardowego sci-fi.

 

testt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

test.jpg

W trakcie rysowania doszłam do wniosku, że cechą charakterystyczną mojego bohatera będzie wybitna nieinteligencja.

 

Pomęczę dziś jeszcze wodę.

Edytowane przez limbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zmieniłam koncepcję (nie wiem czy to dozwolone w konkursie) i raczej nie uda mi się doszlifować do północy. Więc, chyba pracę jako-taką, dokończę sobie prywatnie później.

Zdjęcia do drzewek wzięte stąd: http://www.cgtextures.com

 

test3.jpg

 

test3.jpg

 

test3.jpg

 

Jak nie zdążę nic więcej dziś wrzucić, ta wersja będzie finalna:

test3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra praca moim zdaniem, a nie jest zgoda z regulaminem! Trzeci przypadek!

Regulamin naprawdę mamy prosty i z rozmiarem pracy zeszliśmy mocno :(

 

Min. bok pracy musi mięć min. 1920px :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności