Skocz do zawartości

Droga Samuraja - Kolejna podróż


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

W bitwie biorę udział po raz pierwszy, więc proszę o wyrozumiałość dla mojej "twórczości" i wiele cennych uwag dotyczących mojej pracy. Nie wrzucam żadnego szkicu z tego względu, że taki zwyczajnie nie powstał. Od razu pracowałem z kolorem. W załącznikach umieściłem kolejne etapy rozwoju "Kolejnej podróży". Zaznaczam, że praca nie jest jeszcze ukończona i gdyby ktoś mógł mi coś podpowiedzieć to będe wdzięczny. Na razie to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co do problemu za krótkich nóg to jeszcze się nad tym zastanowię. Interpretacja tematu - nie chciałem mojego bohatera pokazac jak popełnia rytalne zabójstwo, albo duma w swiątyni. Moglem pokusic sie o umieszczenie go w wirze walki, ale taki pomysl wykorzystam może w drugiej pracy. Osobiscie w pamięci zapadła mi kreskówka "Samuraj Jack". On tam naprawde wiele podróżował, zwiedzał różne krainy. Może jeszcze cos z tej bajki zaczerpnę do mojej interpretacji. Wolff - czy mógłbyś jakoś sprecyzować co Ci nie gra w perspektywie - są cieplejsze barwy z przodu, chłodniejsze z tyłu. Elementy w oddali oddane są jakby za mgłą, droga zbiega się w oddali w jednym punkcie więc co jest nie tak :( A jakie braki widzisz w warsztacie - zła kompozycja barwna, problemy z anatomią, kiepskie kontrasty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem, mógłyś z tego zrobić taki żart- zostawić samuraja bez nóg, lekko zakłopotanego co ma dalej robić:)

hehe, kolegaalek nie zapominaj, ze takimi zlotymi poradami umniejszasz szanse na wlasne zwyciestwo ;)

 

 

Pawelek: Wole wersje z rekoma w dole.

Ogolnie powinienes go troche obrocic, teraz modli sie do krzakow (rys ponizej).

Nawet jesli to nie bedzie w pelni refleksyjna scena, to powinienes zapanowac troche nad kolorami, teraz szczegolnie prawa strona wyglada za bardzo odpustowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to coś co leży przy moście nie wygląda już jak misio tylko jakiś kwiat,ale czemu rośnie on na bruku?dlaczego ten gość klęczy? tego też nie rozumiem. Bedezaglądać i czekać na odpowiedzi i następne prace pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly updacik przed nominacjami. Wiele wątpliwosci wzbudzała klęcząca postawa mojego bohatera. Postanowilem to zmienic. Co sądzicie o nieco innym ujęciu. Mnie ono bardziej odpowiada, a co Wy doradzicie ?:) Zlikiwidowalem tez te kamienie w tle, ktore byly już misiem i rosliną w Waszych opiniach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym jednak zostawil tego klęczka. Kon jakis taki nieproporcjonalny do drogi. I mam pytanie, czemu cienie na kimonie i koniu sa fioletowe???(to tyczy sit tez wczesniejszych wersjii) Niby calkiem fajnie.Podoba mi sie trawa

Pozdr

 

P.s A teraz za to misio przeniosl sie blizej nas i wyglada jak 3 bochenki chleba:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności