Skocz do zawartości

[FD] instynkt


brave

Rekomendowane odpowiedzi

hejo

 

edit 26 02 014

mój bohater pomimo wszystkich zdolnosci i gadzetów jakie posiada ( które mam zamiar przedstawic ) ma jeden najwarzniejszy - instynkt ( jako skaner lub pole energii dzięki której pobiera dane)- uruchamia go wkładając palce między zęby :) w 3ech krokach chce przedstawic go w akcji

 

finalny shot

n0kr.jpg

 

link do full rozdziałki

http://i.imgur.com/FjgZA5C.jpg

 

mały koncept postaci

 

pozdrawiam i powodzenia wszystkkim graczom :)

 

 

8os8.jpg

Edytowane przez brave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

:) szkic kompozycji i pomysłu na cały obrazek - w 3 krokach chce pokazac ,, własciwosci bohatera ,, raz gadgedty dwa instynkt z palcami w buzi trzy kamuflarz .

nizej model głównego bohatera z małym pacnięciem w psie

zrezygnowałem z szalika i zbyt ,, niesmiałego wyglądu bohatera,, przyszedł mi pomysł na bardziej kowbojskie rysy :)

06c9.jpg

 

3mgr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dzieki wielkie! - moze rózowym koniem czemu nie :) zartuje sobie

 

wogóle zapomniałem wspomniec o inspiracjach które jakos tam poprowadziły mnie w tę stronę którą mozna zobaczyc wyzej .

 

moje inspiration :

,, dzien i noc ,, - animacja pixara

,,inspektor gadget,, - hyba kazdy zna ta bajke :)

 

to główne inspiracje do projektu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wersja o wiele lepsza była moim zdaniem. Ale głównie z wyraz twarzy to wynika. W sensie w pierwszej wersji wygląda jakby myślał a w drugiej jak by sobie gmerał w buzi. Wystarczy zmienić z powrotem spojrzenie na tępe i skierowane w bok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki !! oczy tzn wzrok do poprawki tez mi to nie bardzo odpowiada .

Adek - żal nie konczyc jak cos sie zaczyna

 

mały uopek

szkic ostateczny jak sądze i pozy z nimi jeszce mam do poprawki ale wrzucam bo adek cisnie :):):)!

 

2dd7.jpg

bstx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dzięki ! mały rzut na enviro do zagospodarowania jeszcze prawa strona z bambusowym dzrzewem i sporo dodatków wiec ciosam rekawy i smigam dalej:) - no i dzięki wielkie za nominacje

 

md68.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja. Render ciut za płaski wg mnie, ale za to stylistyką pięknie nadrabia. Aż mi się machinarium i samorost przypomniał.

 

Co do historii, ocenie jak wrzucisz finał, bo tak to nie bardzo widze ocb:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega zwariowane i fajne. Z początku ciężko jest się w tym połapać. Render kojarzy mi się z dość płaską scenografią, gdzie pomiędzy makietami sceny skacze aktor. Stylistycznie istna uczta dla oczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) dzięki wszystkim za spostrzerzenia i kommentarze popytalem tez u siebie i drona rzeczywiscie mało widac ..

a co do sytuacji to tak jak w pierwszym poscie jak zabierałem sie za ten obrazek zasada 3ech kroków :)

- to chyba moja ostateczna wersja wiec wrzucam hd - kolo przylatuje - bada /skanuje - smiga w haszcze - troszke zakręciłem ale taki pomysł mi sie zrodził i co ja poradze :):):):) pozdrawiam

 

n0kr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stylistyka jest bajeczna, a całość zmusza do dłuższego zastanowienia się i powpatrywania, żeby wyłapać o co chodzi, nie mniej już po chwili osobiście dostaje oczopląsu, a bez przeczytania fabuły ciężko się połapać, ale ogólnie naprawdę super wyszło... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze gdyby podzielić części kadru na komiksowe shoty, byloby bardziej czytelne, ze to ta sama osoba. Anyway, pojechana stylistyka, fajne toto.

 

ps. popraw opis, masz tam blad orto (najwaŻniejszy) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brave! Super jazda stylistyczna! Podoba mi się :) I cieszę się, że podszedłeś do tego na luzie, mając z tego frajdę i bawiąc się całym procesem twórczym. Wyszło faktycznie trochę nieczytelnie. Przez to głównie, że to spora scena i dużo się tam dzieje. Nie wiadomo na początku na co patrzeć i na czym skupić wzrok. Prowadzenie widza w kompozycji to jednak cholernie ważna rzecz. Myślę, że to, co napisał Arek, o tym rozbiciu na kilka osobnych kadrów, mających swoje odrębne wycinki sceny i swoje kadrowanie, tak jak w komiksie, jest super pomysłem i mogło by uczynić cała pracę łatwiej przyswajalną dla widza. Co nie zmienia faktu, że pod kątem plastycznym KAWAŁ FAJNEGO STYLU prezentujesz :) Brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie podium. Rewelacyjne kolory i stylistyka. Miałem dużo zabawy w odnajdywaniu szczegółów. Bijesz o głowę innych na pewno interpertacją i pomysłem. Czytelność niestety to zarówno plus jak i minus tej pracy, bo trzeba się wysilić a to fajne, ale na pierwszy rzut oka wszystko się zlewa ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności