Skocz do zawartości

[Współpraca] Projekt gry niezależnej - programista szuka grafika [grafik 2D]


Abraksil

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukiwany Artysta 2D

Poszukiwany artysta 2D do współpracy nad projektem niezależnej gry komputerowej. Wymagania:

- umiejętność tworzenia wysokiej jakości grafiki 2D

- dobre wyczucie plastyczne, poczucie estetyki i kolorystyki

- kreatywność

Zasady współpracy w pełni negocjowane. Możliwość współpracy w formie serii zleceń jak również udziału w zyskach.

 

 

Projekt

Gra, którą tworzę, będzie hybrydą pomiędzy gatunkami rougelike i RPG. Będzie posiadała autorskie systemy rozwoju postaci oraz taktycznej walki w czasie rzeczywistym.

 

 

Akcja gry toczyła będzie się w czasach wczesnego renesansu, w świecie fantasy, w którym jedyną rasą myślącą są ludzie. Magia jest czymś rzadkim i przerażającym a każdy jej przejaw jest tępiony. Gra będzie opowiadała historię upadłego legendarnego łowcy czarownic. By ocalić życie podpisał on pakt z demonem - teraz próbuje wykręcić się z umowy. Jedynym sposobem na osiągniecie tego jest odbycie podróży przez swoje wspomnienia. Tę właśnie podróż przedstawiać będzie gra.

 

 

Gra jest w pełni 2D z widokiem z góry.

 

 

Kim jestem

Nazywam się Jakub Lisiński i jestem programistą. Od ponad 7 lat pracuję przy produkcji gier komputerowych. W tym czasie stworzyłem ponad 10 komercyjnych tytułów. Pracowałem między innymi przy grach takich jak „Rambo: The Video Game” (http://www.rambothevideogame.com/), czy „Heavy Fire: Afghanistan” (http://www.afghanistan.heavy-fire.com/) w roli głównego programisty projektu. Niedawno zrezygnowałem ze swojego dotychczasowego stanowiska by rozpocząć pracę nad własnym projektem. Właśnie zakończyłem pracę nad prototypem mechanik gry i nadeszła pora by zacząć troszczyć się o walory estetyczne.

 

Kontakt

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o projekcie napisz. Mój adres: [email protected].

 

Jeżeli jesteś zainteresowany/na współpracą prześlij swoje portfolio. Napisz również, jaka forma współpracy byłaby dla Ciebie dogodna.

Edytowane przez Abraksil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności