Skocz do zawartości

komórka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie no moim zdaniem raczej 1 jest lepszy. Wygląda bardziej realnie ... chociaż drugi też niczego sobie. Nie znam się na komórkach ... ten model to Twój projekt czy taki model Nokii istnieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widze tak , 1 rysunek przedstwia zdjecie tak?? ( superr lakier drewna) a drugie to jest wykonanie zajescie zrobieonee no rmanie nie wiem jak ale zrobiełes to hehe aa logo to juz wogóle atomowe jest hehe powaga wypas na maxa ( maxa buahah 3 d stuido max ) hehehe gOOpi szart niom dobra powiem to tak

 

Mój brat chce kupic sobie komure ja mu chyba polece twoja co ty na to hehe penei sie ucziceszy ( male beda rachunki za to hehe 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak ty to zrobiles ale nokia 6510 ma glosnasc po drugiej stronie ;) po tej jest port podczerwieni, dwa ona wcale nic nie odbijamaterial jest praktucznie caly matowy . .. a ekran nie jest taki plaski :) - moze ja zaraz swoja nokie zrobie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano.

Nawet mi się podoba, tylko u góry jest jakieś małe załamanie światła na telefonie w 1 rendeerze. Wklej siatke telefonu to będzie można powiedzieć więcej o wykonaniu :D

Co do drewna w 1 renderze to wygląda na zamrożone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz fajnie to wygląda. Drewno wygląda w miarę normalnie i nie świeci się zbytnio ;) Coś tylko dziwne mam wrażenia odnośnie przycisków na tej komórce ... ale może to tylko moje odczucia ;) za dużo w maxie siedzę :(. W sumie fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie podobal calkiem pierwszy render - ma swoj urok przez to, ze wydaje sie taki cukierkowy! Choc ten DOF faktycznie troche zabyt intensywny. Ale calosc wyglada jak fotki z kolekcji DigiStock :) Sliczne! Powinienes zmierzac dalej w takim klimacie. Przeciez nie wszystko zawsze musi byc \"naturalne do zesrania\" :P

Jesli nie wiesz co mam na mysli to zobacz tutaj:

http://www.fakeorfoto.com/

 

pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy renderer jest bardzo ładny.

 

a może udałby Ci się wymodelować tę plastikową szybkę, a dopiero pod nią powierzchnie będącą wyświtlaczem.

bo w tej chwili sam widzisz jak to wygląda - wyświetlacz ma bezpośredni kontakt z otoczeniem.

to tylko sugestia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

dzieki za komentarze...i teraz sie do nich dostosowuje...oto moje wypociny :P...tylko mi sie wydaje ze chyba ta szybka na logo nie powinan az tak odbijac co myslice? oraz chyba drzewo jest troche za male?...zmienilem takze mape HDRI i nie ma juz DoF....czekam na coments:P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ostatni render jest jest najciekawszy ale powinieneś dodać DOF. Drewno fajnie wygląda. A ta szybka na wyświetlaczu chyba troszkę za bardzo świeci. Teraz wygląda jak by była z foli i na dodatek wypukła. I nadal mam wrażenie że przyciski są nierówne . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że wygląda to wszystko dużo lepiej

 

szybka żeczywiście za bardzo odbija, ale jeszcze jedna uwaga

- czy drewno też odbija obraz tej komórki (okolice spodu komóry, wygląda jak by tam nie było cienia ale złota poświataod pinów ?!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm tak tesh myslalem ze z tym wyswietlaczem bedzie zle...wiec to porprawe tyle ze pozniej bo zaraz wychodze do kosciola [lol][lol]...co do odbiica na drewnie...to dalem takie odvicie bo wkoncu drewno tesh w pewnym stopniu odbija...a ta niby zlota poswiata to jest mapy HDRI....

Wiec ja juz nic nie czaje...mowicie ze z DoF zle a bez tez zle...wiec jak ma byc ?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)zrob jak chcesz byle by bylo dobrze:D:D:Dtylko ja mam podloge z takiego drewna i ona jest(tzn. listwy)szersza wiec zakluca mi to skale ale to moga byc tylko moje odczucia:D

ps. MareG-oki tylko czy drewno moze byc fioletowo rozowe?przeciez to od razu \"wali\" po oczach?poza tym co jest zamierzone a co jest przypadkiem czy bledem to autor wie i powinien poprawic bledy albo napisac, ze tak mialo byc i byloby w pozadku....

 

[Edited on 23-3-2003 by Tomek Kosiorek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz- no i chyba jest dobrze...chcialbym zrobic tego DoFa ale nie wiem jak dobrze to ustawic aby dobrze cala kome obejmowala :(...a co do drewan to jak juz pisalem ze jest troche za male i je poprawie...a co do polysku czy teraz moze byc?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ja powiem cos co mnie zaskoczy Przy was to ja tu kurde wysiadam ja chyba nadaje sie do działu pocżatkujący przez wiekie P hehehe Zarąbąbista komureczka powarznie ci mówie superrandzkaa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorowa jest lepsza ;) ale dalej to logo co jest pod szybka jest za blisko niej , w rzeczywistosci jest jakis odstep ok 2-3mm od szybki, a u ciebie wylgoda jak by ta szybka byla prawie ze na wyswietlaczu :) popraw szybkie i bedzie fajnie ;) i ja bym te guziki glosnosci zamienil - mnie to razi :D ogolnie zajebisie wygloda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jak ty to zrobiełs w ciągu godziny to powiedz mi jeszcz emój przyjacielu ile ty juz siedzisz w tm maxie cudownym ??

 

Bo praca jest hmm jak zdjecie dołakda chodz widze ze klawisz z ( ci zjadło troszku ale to szczegół hehe )

 

Wiec czekam ja siedze od niedawna tak porżadnie i mało znam opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zjadlo zjadlo...a to wina zle nalozenia texturki :P

 

Jesli chodzi o maxa...to ja jescze jestem poczatkujacy...wmaxie siedzie okolo hmm jakies 2 lata:D....znaczy tyle czasu temu poznalem go...ale lacznie tak zliczyc co bawie sie wnim to jest ok pół roku...bo rzesta czasu tylko byl zainstalowany ale w ogole nie uzywany:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności