Skocz do zawartości

[FD] Sprawa stara jak świat


Rekomendowane odpowiedzi

Kac Gigant ! Tylko tym określeniem można było opisać mój stan. Potworny ból głowy rozsadza mi głowę, ale cóż opijałem zakończone wczoraj zlecenie. I co najważniejsze opłacone całkiem sowicie. Czek o 500 yuanów wyższy niż było w umowie mówi sam za siebie. Tylko sprawa była stara jak świat: zdrada, kłamstwa, oszustwo. Możemy latać na koniec układu słonecznego, mieszkać na Marsie, podróżować z prędkością bliską światłu a i tak się nie zmienimy. Ech, nuda. Choć nie, tym razem było dość ciekawie ...

Pić, cholera. Królestwo za klina!

 

-----

 

Trochę późno ale tak wyszło. Pracowity łikend się szykuje. Dziś szkic ogólny, zastanawiam się nad układem ilustracji, może raczej w poziomie. Chcę przedstawić nieco więcej miasta

 

Untitled-3B.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Kurcze, wątek należało założyć najpóźniej 2 tygodnie przed nominacjami także prawdopodobnie Twoja praca nie będzie brana pod uwagę.. Niemniej jednak fajnie by było to pociągnąć choćby poza konkursem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie taki mega niefortunny termin. Ludzie się sesjują a też myślałem że mi się uda coś zrobić a już za późno.

 

fajnie że wróciłeś :) i gratulacje zlecenia.

Ciekaw jestem jak to pociągniesz, póki co fajnie jakby Ci się udało rozróżnić plany, a mordki bardzo fajnie zmalowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności