Skocz do zawartości

krzywa nurbs - jak ja podzielic?


podniemnem

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem probuje podzielic krzywa nurbs na dwie niezalezne krzywe (tak jak breake w MAXIE) i nie moge, przewertowalem juz wszystkie narzedzia krzywych i nic. czy w RHINO jest to wogole mozliwe?

a i jeszcze jedno mam RHINO 3.0 czy da sie jakos wybierac calea kolumne V lub U punktow podczas edycji powierzchni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzieki bzyku bo Cie to troche pracy kosztowalo... ja caly czas probuje sie wgrysc w ten program i chyba momentami troche zmeczony jestem i dlatego czasami sie o jakis banalik pytam... ale dzieki za pomoc. gdy zrobie cos godnego uwagi odrazu sie na forum pochwale.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz rhino 3 ... to tworzenie punktow itp mozesz sobie odpuscic ... wg. mnie ... latwiej jest poprostu po kliknieciu/wpisaniu komendy split ... kliknac na dodatkowej komendzie (point) ktora omozliwia pociecie zakretu na dowolna ilosc czesci automatycznie snapujac do zaznaczonego wczesniej zakretu ... chyba w miare po polsku ...

 

jakby nie bylo : zaznaczasz zakret wpisujesz/klikasz "split" w pasku komend klikasz dodatkowa opcje "point" i wybierasz sobie punkt/punkty przeciecia zakretu ...

 

pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności