Skocz do zawartości

VDecius


Tomasz Kucharz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam na kompie takie stare projekciki jeden z zeszłego roku drugi sprzed 2 lat i coś mi dzisiaj przyszło do głowy zeby go tutaj zamieścić

 

PIERWSZY

Nie jest to sama animacja pierwsza część to animacja na kompie - druga to nagrania z kamerki + wstawki z kompa.

Na wykonanie całości (audio (tu trosze pobawiłem sie w poete) siatki, render, filmowanie, montaż, okładka płytki) miałem nie cały miesiąc wiec nie zwracałem uwagi na błedy niewidoczne dla przeciętnego widza

całość trwa 4:16

Zadanie było o tyle trudne ze na początku nie miałem pojęcia w jaki sposób zareklamować restauracje i wtedy wpadł mi do głowy pomysł ze stańczykiem

 

niestety rozdziałka i jakość nie jest za rewelacyjna - mam tylko 12 mb wolnego miejsca na ftp

 

DRUGA

jest to raczej preanimacja - coś w rodzaju szkicu dla pokazania samego pomysłu - niestety projekt nie doszedł do realizacji z uwagi na słabą gre wisły kraków a co się z tym wiąze ograniczenia kasy przez sponsora erę

 

PIERWSZA http://tomasz.ku.w.interia.pl/13.avi

DRUGA http://tomasz.ku.w.interia.pl/14.avi

 

pozdrawiam ludziska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bez urazy, ale... Brzydota i patos lejący się na widza... -Po obejrzeniu obu to od razu mi się nasunęło...

 

Wchodząc głębiej w problem, reklama resteuracji sprawia o wiele lepsze wrażenie, może dzięki jeszcze całkiem stonowanych ujęciach ze stronami książki, takie przejścia kadrów w rysunki na stronach są oklepane, ale nieźle Ci wyszły... Ale ogólnie całość przywodzi na myśl skład wesel czy studniówek... Brzydka typografia + ohydne flary :\, szaro, buro nieciekawie... Co tu jeszcze na plus... Pomysł ze stańczykiem wydaje mi się ciekawy z nutką oryginalności :). Wisłę Kraków może lepiej ominąć ;).

 

Cóż może na przyszłość staraj się unikać do bólu kiczowego patosu i staraj się o jakieś ładniejsze kolorystycznie ujęcia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale to pierwsze nie ma nic wspolnego z reklama. Po 20 sekundach przestalem sluchac, a po 40 przelaczylem na druga czesc, ktorej w ogole juz nie zdzierzylem. Pomijam wykonanie, ale ta gadka na poczatku jest straszna pomylka.

 

Wisle rzeczywiscie lepiej pominac.

 

P.S. Gerrardowa nie bylaby zadowolona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panow, dawno mnie nie bylo na forum, ale do rzeczy.

 

Nie bronię brata, ale ta krytyka wydala mi sie lekko przesadzona.

 

Widac, ze Panowie DrUg i Gotham malo znaja sie na reklamie.

Pytanie dotyczylo reklamy. Jak panowie wyobrazaja sobie reklame publiczna dla podstarzalych biznesmenow? Czy waszym zdaniem ma byc to pelen mroku filmik krotkometrazowy? Czy tez schizujacy teledysk a'la Bjork? Czy takie cos zacheciloby ktoregokolwiek biznesmena do zjedzenia kotleta w restauracji?

 

Reklama nie musi miec GI, niewiadomo-jakich-render-enginow, itp itd...

 

Panowie, czy robiliscie kiedys dluzsza (niz 100 klatek) animacje z wtrętami video? Jesli tak, to co wam sprawialo najwieksza trudnosc?

 

Czy 200 godzin wystarczyloby wam na nakrecenie ujec, pomysl, dzwiek, render realizacje, modelling?

 

Byc moze zechcecie wymienic sie doswiadczeniami?

 

Chetnie poslucham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o kolorystyke VDecius to jest rzeczywiście szaro i brudno ale

wynika to raczej z b. dużej kompresji i rodziałki (300 x 400 ).

Gotham kiedyś widziałeś render w dobrej jakości i bardzo podobały Ci sie teksturki i kolorystyka (tak pisałeś na forum) co potwierdza teze powyżej - w oryginale wygląda to znacznie lepiej. Przy robieniu animki to raczej był wyścig z czasem. to cud że wogóle zdążyłem.

Wisła krak to był tylko projekt - chodziło mi o pokazanie samego pomysłu - stadion miał być modelowany, teksturki dp zmiany, aviki do zmiany i dodanie troge świecidełek typu flesze aparatów, ogon za piłką, rzycanie szalików tip.

jesli chodzi o wykonanie wisły to chciałem pokazać pomysł - nie animke - w tej nawet nie ma motion bl.

 

ktoś mi da dojście do wiekszego ftp to zamieszcze lepszą jakośc

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS GOTHAM

Jak byś zareklamował miejsce w którym odbywają się wesela tak aby:

 

1. reklama nie przypominała składu wesel, studniówek, catheringu - czyli nie pokazywać stołów, jedzenia, kelnerów)

 

2. nie może być abslotutnie patetyczna (patrzyłem w słowniku - rozumiem wzniosła)

 

 

daj mi jakiś pomysł - zabaw sie chwilę w reżysera

 

pozdrawiam i bez urazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Widac, ze Panowie DrUg i Gotham malo znaja sie na reklamie"

 

Racja, ja tylko kolekcjonuje znaczki.

 

"Czy takie cos zacheciloby ktoregokolwiek biznesmena do zjedzenia kotleta w restauracji?"

 

A czy takie dretwe, przydlugie i przynudnawe gadanie zacheca? Watpie.

Ale co ja tam wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, ja tylko kolekcjonuje znaczki.

A czy takie dretwe, przydlugie i przynudnawe gadanie zacheca? Watpie.

Ale co ja tam wiem.

 

DrUg, nie ma co robić z siebie męczennika w stylu "co wy tam wiecie skoro nie wiecie ile ja wiem" i zachowywać się jak dziecko.

 

Prosilem o rady i wymane doświadczeń. Na polu 3D. Nie znaczkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rady?

Oto jedna:

Zwiezle i na temat, bez usypiajacego wodolejstwa.

 

"Reklama nie musi miec GI, niewiadomo-jakich-render-enginow, itp itd..."

 

Nikt nawet nie wspomnial o GI. Chodzi raczej o pewien rodzaj estetyki.

 

 

Wykaze sie teraz swoja arogancja i powiem, ze nie chce mi sie wdawac w dyskusje na ten temat*.

Chcesz sie nauczyc tworzyc dobre reklamy idz do odpowiedniej szkoly, poczytaj jakies ksiazki (jest pare godnych uwagi pozycji), albo przynajmniej zobacz co puszczaja w telewizji. Jezeli znajdziesz cos podobnego do swojej produkcji to ogole nogi pod mickiewiczem.

 

 

*jestem bardzo zajety w tym momencie. Nie wiem co ja tu wlasciwie robie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztofie... Nie obraź się ale ton i ukierunkowanie Twoich wypowiedzi wzbudza wątpliwości co do obiektywności ;).

 

Najbardziej mnie interesuje jak oceniłeś moje kompetencje w dziedzinie reklamy.

 

Pozwolę sobie odpowiedzieć na wszystkie pytania razem.- Reklama (jak wszystko) musi mieć efekt, metody nie mają znaczenia.

 

BTW. Skąd 200h? Wygodna praca bez weekendów? Wolne żarty :>.

 

 

Tomek- Jeśli dobrze pamiętam oceniałem wtedy fotel + część ubrań i owszem ładnie się prezentowały :). Wnętrze i twarzyczka najbardziej odrzucają.

 

Jak rozumiem miała być to reklama pod kątem prezentacji na targach (czy coś w ten deseń)? Jakoś nie mogę sobie wyobrazić innego zastosowania dla niej.

 

Mówiąc o weselach/studniówkach miałem na myśli jakość a nie styl.

 

Nie wiem czemu staracie się podchodzić do tego inaczej, bo jest to reklama resteuracji... A co to zmienia? Dokładnie tak samo jak reklama czegokolwiek innego ma przykuć uwagę, zainteresować, wcisnąć jakieś hasło w pamięć. No wybacz ale na pewno nie uśpić. Im szybciej i ciekawiej (w sumie im ciekawiej tym czas szybciej leci) dojdziemy do pointy tym lepiej! W ogóle po obejrzeniu tego (mimo że bardzo długiego) filmu mam naprawdę mizerne pojęcie o tym przybytku (bardzo słabe zaprezentowanie wnętrza (zminiaturyzowanie)). To chyba nie za dobrze?

 

Nie jestem pewien czego oczekujesz, aby nakreślić jakąkolwiek wizję trzeba wiedzieć do kogo, gdzie i kiedy będziemy chcieli trafić, z czym już wiadomo ;).

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz sie nauczyc tworzyc dobre reklamy idz do odpowiedniej szkoly, poczytaj jakies ksiazki (jest pare godnych uwagi pozycji), albo przynajmniej zobacz co puszczaja w telewizji. Jezeli znajdziesz cos podobnego do swojej produkcji to ogole nogi pod mickiewiczem.

 

Zapomniales dodac: albo pokaz swoja prace na max3d.

A moze jak chce sie czegos nauczyc, to pokazuje prace na forum? Przeciez o to chodzi? Jesli ktos krytykuje, to znaczy, ze zrobilby to inaczej. Jak? Gotham dal tu kilka rad i o to chodzi.

 

Chcialbym sie czegos nauczyc Dr Ug od ciebie.

 

Czy mozesz dac mi linka do Twojej animacji?

 

Wykaze sie teraz swoja arogancja i powiem, ze nie chce mi sie wdawac w dyskusje na ten temat. Jestem bardzo zajety w tym momencie. Nie wiem co ja tu wlasciwie robie

 

smuteczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> gotham - zgadzam się z tobą. "Widac, ze Panowie ... malo znaja sie na reklamie". przepraszam, ale jak widzę podpisy bluzgające na kogokolwiek pracę, bez konkretnych rad i prawdziwej krytyki fachowca z forum 3D, a brzmiacej jak bluzg, to jest to dla mnie przykladem, ze ktos albo sie nie zna, albo po prostu chce zdyskredytować innych.

 

W przypadku gothama, juz nie mam mu tego do zarzucenia.

 

Co do jakosci, no coz, z tego co wiem to byl pierwszy projekt Tomka, dosyc ambitny. W czasie jego realizacji dużo się nauczył ( i ja też ).

 

Co do charakteru prezentacji - miala byc ona rozdawana "offline" podczas roznych imprez w tej restauracji. Jako pewnego rodzaju "pamiątka-przypominajka"

 

Co do patosu, heh, tak sobie życzyli zleceniodawcy :I

 

Mogę dodać, że dużo czasu zeszło na opracowywaniu ujęć video, oświetleniu itp. To tez byla wycieczka w nieznane.

 

Ja sam zmienilbym troszkę sam rendering. Skupil sie na ujęciach calego planu ze Stańczykiem i juz w trakcie opowiadania starał się wplatać tam video (jako uzupelnienie tekstu bądz tekst uzupełnieniem video). Robiłbym to na zasadzie płynnego przeplotu grafiki 3D z video.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg

ale tu nie ma patosu. dlugie, nudne, brzydkie i o niczym.

jesli to ma byc praca komercyjna to dla klienta daje zerowe kozysci merketingowe.

jesli to cos mialo pokazywac miejsce to nie pokazuje. jesli mialo zachecic do odwiedzenia poprzez niedopowiedziane skojazenia to nie zacheca.

samymi dobrymi stillami lub fotkami mozna zrobic piekne rzeczy.

 

polecam zmiane zainteresowan. moze filatelistyka? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg

ale tu nie ma patosu. dlugie, nudne, brzydkie i o niczym.

jesli to ma byc praca komercyjna to dla klienta daje zerowe kozysci merketingowe.

jesli to cos mialo pokazywac miejsce to nie pokazuje. jesli mialo zachecic do odwiedzenia poprzez niedopowiedziane skojazenia to nie zacheca.

samymi dobrymi stillami lub fotkami mozna zrobic piekne rzeczy.

 

polecam zmiane zainteresowan. moze filatelistyka? ;)

 

solidarność jajników? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjzyj sie tej kilkusekundowej animce w intro

http://www.bryantparkhotel.com/DSL/dsl_intro.html

oczywiscie calkiem inny styl, estetyka i technika. jak nie zalapiesz ze chodzi o zagadnienie operatorskie i monterskie to twoj problem. ja sie kompletnie nie znam na animacji ale sednem tej sztuki chyba nie jest puszczenie kamery po sciezce.

 

nudne tez moze byc dobre. stille gothama sa nudne ale sa fajne ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze, jakie to jest zenujace.

Czy naprawde uwazasz Tomaszu, ze albo cos jest z laserami, albo jest nudne? Naprawde uwazasz, ze Twoj pomysl i realizacja sa tak ********* ze tylko GFX moga podniesc jej atrakcyjnosc?

 

Akurat Szeryfa czy Gothama nie oskarzalbym o gustowanie w tanich fajerwerkach.

Co innego ja - uwielbiam tandete. Dlatego tak lubie tu siedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne ładne bardzo mi się podoba - ale co dowiedzieliśmy się o hotelu ??

ma dwie windy ze srebrnymi drzwiami -

 

DRUG - reklama restauracji jest naprawde prosta, można zrobic zajefajne i ciekawe. Zabierasz sie do roboty i co ?. co tu pokazać ? jak ?

rytmiczna muza odpada, dynamiczne ujecia nie pasują do klimatu tej knajpy

wiec co pozostaje - okazuje sie ze jak zabierzesz sie do roboty zaczyna brakować pomysłów

powiedz mi co może byś ciekawego w restauracji ??

już reklama knajpy z piwem jest dużo prostsza

 

PS - widzieliście kiedyś gdziekowliek w necie taką prezentacjję ?? - chciałbym porównać

 

PS - chwilowo link do prezentacji nie bedzie aktywny

 

 

PS - ma ktoś ftp żeby zmieściło mi sie 25 MB ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku to jest intro.... Ma zachęcać by dowiedzieć się więcej... a nie mówić więcej ;).

 

 

A co do tematu... Tak w ogóle to mało jest ciekawych elementów w takiej knajpie?

 

Kszątanie się w kuchni nie jest rytmiczne? Dostojność osoby zwieńczającej potrawę (przecież może to sparabolizować na potrzeby reklamy) tak łatwo pominąć? Dlaczego nie zacząć od pustego wnętrza by spotęgować rozmiary, jakoś całość ogarniać, potem krzątanina przygotowań od wewnątrz i gustowne ale wytryskliwe ;) zwieńczenie z kilkoma ujęciami doniesienia dzieła pokazując przy okazji pełną salę czy jakiekolwiek życie? Rola CG w takiej komercji jak dla mnie powinna się ograniczać do 5s. szybkiej wstawki ze Stańczykiem i dobrego zmontowania całości.

 

Tyle na szybko ode mnie.... I już naprawdę litości bo zachowujecie się jak dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz i o to mi chodziło

 

niestety nie miałem możliwości kręcenia pełnej sali, a jesli chodzi o kuchnię - uwierz mi że nie - to nie jest kuchnia pokazowa typu - przyrządzamy przy gościach, tniemy szybko ogórki itp - widzisz masz pomysł - a jednak realizacja nie jest możliwa z uwagi na samo miejsce, tam niczego takiego nie nakręcisz - jeśli bym miał taką możliwość - napewno by sie znalazły

 

GOTHAM - to co ja zdrobiłem miało nie tyle zachęcić co pokazać klimat i wnętrza - tak miałem narzucone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie ma nic ciekawego w tej restauracji, to chyba niedlugo oglasza bankructwo. Bo kto przychodzi do takiej knajpy?

Na pewno maja paskudne zarcie, kijowa obsluge, smierdzi, lataja muchy, a lokalizacja jest beznadziejna.

 

Reklama nie ma zabawiac bez celu, reklama ma przekazywac komunikat. Wlasnie od tego powinienes byl zaczac, zastanowic sie co chcesz powiedziec ogladajacemu, dlaczego powinien przyjsc do tej restauracji i zostawic ciezko zarobione pieniadze.

Reklamujesz restauracje, czy Restauracje? Budynek/pomieszczenie, czy atmosfere i zarcie?

 

Zauwaz, ze najlepsze reklamy sa zwykle strasznie proste w swojej formie.

 

P.S. Mowi sie, ze jezeli z zamknietymi oczami mozesz powiedziec o czym byl spot TV, to to nie byl spot, tylko reklama radiowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin - link od kilku godzin jest nieaktywny, jak zdołałeś to zowbaczyć ?

juy Kozioo nie mogl zciagnac

 

PS - jutro jak znajde jakiegoś ftp to dam lepszą jakość

 

PS - drug - Zarcie ? - było pokazane, obsługa - też, wnętrze - też, zewnątrz ? - też, much nie pokazwyałem bo nie było, czy jest skomplikowana ? - nie,

mówisz mi żebyz zrobił - tak jak kiest zrobione ?

hmm jam mówisz że byś to zrobił ?

inne ujęcia ? - jakie?

może inna animacja ? - co by na niej miało być ?

o to mi chodzi cały czas - nie mów mi że jest TO złe - powiedz CO jest złe

i powiedz CZYM to zastąpić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy napisalem ze sciagnolem to w chwili jak pisalem ? sciagnolem i obejzalem musialem wyjsc ...

 

hmm ale to wszystko tak brutalnie przedstawione ze ta mnie mozna oka zawiesic na niczym ... (za szybko) pozatym klimat mogl by sie spodobac w sredniowieczu ale nie teraz ... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mów mi że jest TO złe - powiedz CO jest złe

i powiedz CZYM to zastąpić

so sorry ale wszystko jest zle. nie da sie nic poprawic, wszystko do wymiany, pomysl, koncept, kadry, ujecia, swiatlo, kolor, scenariusz... muza moze zostac.

 

oczywiscie w praktyce najwazniejsze zeby klient byl zadowolony. jesli byl i zaplacil to juz jest sukces ale przeciez trzeba dazyc do samodoskonalenia ;)

 

duzo ogladaj, obserwuj. nie tylko reklam, animacji i 3d ale rowniez 2d, malarstwo i fotografie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug - i tu masz racje - ale poszło - mineło

klient zapłacił - jest zadowolony z prezentacji a ja z kasy

 

Mam nadzieje że wiecie czym się różni praca dla siebie od pracy dla kogoś

nie zawsze a przeważnie zawsze nie jest tak jak byś chciał.

Jesli chodzi o samą kamerę w drugiej części - taki był prikaz - dużo ujęć panoramicznych. (dla mnie za dużo)

 

Jesli chodzi o klimat średniowiecza - taki miał byś stworzony.

 

Jesli chodzi o sam modeling - tu się zgadzam - wiele do poprawy - stąd ten mroczny klimat - pochodnie i półmrok - mniej widać - no cóż - na pracę miałem niecały miesiąc jak już wcześniej pisałem - niestety miałem możliwość robienia tego tylko po godzinach. Tam gdzie jestem zatrudniony kończe o 15 wracam do domu pociągiem - jestem na miejscu o 17 - obiad, przebrać sie - kawa i robi się 18 kilka godzin i do spania bo trzeba wstać o 5:00.

 

kolejnym błędem moim było zamieszczenie na forum animacji w rozdziałce 400 x 300 i taką kompresją że prawie nie widać texturek - tutaj dużo straciłem

 

złapałem się natym że wiekszość prac komercyjnych było robionych pod klienta

a tak naprawde to nie mam pracy tylko i wyłącznie robionej dla siebie

 

ale

 

nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

taki mały opied.... na forum działa zawsze pozytywnie. Nie pozwoli stać w miejscu.

 

PS - dzieki za kopa w d.... wezme sie może bardziej do roboty

wszystkie posty traktuje poważnie oprócz postów pana sansserif

 

"wszystko jest zle. nie da sie nic poprawic, wszystko do wymiany, pomysl, koncept, kadry, ujecia, swiatlo, kolor, scenariusz..."

to już nie jest krytyka tylko złośliwość no ale cóż

do krytyki trzeba dorosnąć - panie sansserif przeczytaj uwagi druga i gothama

one coś wnoszą do rozmowy, mimo że sę cześcniowo z nimi nie zgadzam to je sobie cenie.

Natomiast Twoje posty w moim kierunku - nie tylko w tym topicu są tak samo cenne jak ten. min topic "jak to nazwać" w dziale różne.

Ja się poucze grafiki a Ty sie poucz krytyki

 

A propos marcin - co tam było za szybko ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa 1:. --> Dr Ug, mozna tak bylo rzeczowo od razu, teraz odwoluje poprzednie zarzuty o znajomosci reklamy, ale po prostu dostaje białej gorączki jak ktoś na forum dyskredytuje pracę innych, nie pomagając w kontekscie rzeczowych rad, a wylaczenie zniechecajac i mieszajac z blotem. Zgodzisz sie ze nie tedy droga. A wiec Pax i case closed.

 

Sprawa 2:. --> SansSerif

 

"so sorry ale wszystko jest zle. nie da sie nic poprawic, wszystko do wymiany, pomysl, koncept, kadry, ujecia, swiatlo, kolor, scenariusz... muza moze zostac.

"

 

Wszystko jest zle. Nic nie da sie poprawic. Pomysl koncept kadry ujecia swiatlo kolor scenariusz.

 

Zapomniales dodac ze zla jest tez restauracja, nazwa pliku i ten suwak na dole ktory przesuwa sie jak ogladasz film.

 

A tak do rzeczy panie SansSerif:

a) Pomysl --> co ci sie nie podoba?

b) Kadry --> jakie bys zaproponowal?

c) Ujęcia --> jakie?

d) Światlo --> jakbys oswietlil?

e) Scenariusz --> czekam na propozycje

 

Wypowiedzi "wszystko jest do wymiany" i "nie da sie nic naprawic" brzmią jak: masz pryszcza - utnij głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, wdawanie sie w takie dyskusje nie ma moim zdaniem najmniejszego sensu. Nikt nie powiedzial, ze bedzie latwo. Nie mozna oczekiwac od ludzi, ze beda wyrozumiali dlatego, ze nie mieliscie pomyslu na reklame, albo ze to byl pierwszy raz, itp.

Chyba nie przypadkowo reklama (dobra) zajmuja sie znani rezyserzy i operatorzy, ktorzy na codzien robia filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniales dodac ze zla jest tez restauracja

nie. w reklamie nie ma zlych tematow. reklama ma sprzedawac marzenia. jesli knajpa jest niefotogeniczna to jej nie pokazuj, graj skojazeniami. tak jak w calej pracy zawodowej unika sie zagadnien z ktorymi ma problemy a pokazuje sie to w czym sie jest najlepszym.

 

i nie kasuj watku. tylko na forum ludzie moga szczerze sie wypowiedziec. w pracy powiedzialbym: "swietne, ktos na pewno do pana oddzwoni w ciagu 2 tygodni" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu, daj juz spokoj z tym cynizmem, co? Prawie nic innego nie robisz w tym watku, tylko probujesz osmieszyc krytykujacych.

Szeryf - w przeciwienstwie do Ciebie - wykazal sie inteligencja. Emocjonalna.

 

Pomijajac jego wredna nature - ma wiele sensownych rzeczy do powiedzenia (pokazania) i na Twoim miejscu siedzialbym juz cicho i probowal sie czegos nauczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug - wiesz co mnie wq..... np posty takich gości jak pan marcin

napisał że mu sie nie podobało mimo że kiedy pisał post już 2,5 h animacji nie było na ftp. ok napisał zciągnąłem ale musiałem wyjść

 

ale wiesz co jest najciekawsze - jak pisałem wcześniej twoje oceny i gothama sobie cenie. Mam wrażenie ze gość nawet animacji nie oglądnął. Prawda jest taka że jesteście dobrymi grafikami ale powtarzanie po was opinii nie oglądając animacji jest żenujące. Fakt - nie zgadzanie z Wami się jest bynajmniej małobezpieczne ale na Boga - bez jaj

gość napisał że wyłaczył po 40 sek ble ble ble wszystko było tak odrażające w filmie, mroczny średniowieczny klimat a co najciekawsze - nie podobało mu się bo było ZA SZYBKO. tak może powiedzieć tylko ktoś kto tego nie widział

PS drug - ja tu nie widze inteligencji w owym poście o którym pisze Krzysiek

widze w niej natomiast co innego.

 

wiec pytam WAS ekspertów i tylko na wasze opinie czekam

czy animacja była ZA SZYKBA.

 

proszę o odpowiedz jednym słowem

TAK czy NIE i czy oglądając to ktokolwiek może powiedzieć że było za szybko ???

 

powtarzam - czekam na posty gothama, druga, i sanserif - ale jednym słowem

 

 

PS'' i niech ta dyskusja się skonczy, bo klimat rozmów i cała otoczka tego wszystkiego jest przytłaczające - wątpie że jesli by się ktoś znalazł komu sie podoba to nieodważy się zamieścić tu swojej opinii

 

KONIEC -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boze ....

 

sciagnolem pierwsza animacje jak tylko watek sie pokazal ... wyszedlem sobie ... i jak wrocilem to odziwo sie sciagnelo ... dziwne nie ? postanowilem wbrew postow juz kryrykujacych ta animacje ja obejzec ... po 40 sek . wylaczylem bo byla strasznie nudna ... zdjecia restauracji jak dla mnie zbyt dynamicznie sie przewijaly ...

 

mowie to jako czlowiek nie majacy z animacja i kadrowaniem nic wspolnego ... odczucia normalnego czlowieka ...

a sredniowiecze to co mi sie skojazylo z ta animacja ..

 

przepraszam wszystkich PRO za moja nieudolna krytyke ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności