Skocz do zawartości

Kaustyka :-)


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User190

Cze! Robiłem sobie scenkę do 2 części review i posatnowiłem, że to wrzucę tutaj...

Review postaram się zrobic jak najszybciej, ale nic nie obiecuję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ladnie...tylko cos mi nie pasuje ten material dlugopisa/piora?...tzn powinien troche wiecej odbijac oraz miec wieksze refleksy swiatla...bo to co teraz wyglada to troche stucznie.....to tylko moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cień kieliszka na dużym boxie z prawej strony jest tylko z nużki. \"właściwa\" część kieliszka nie daje już w ogóle cienia czy też jej zwyczajnie niema? Co do kaustyki skówki. TO nie jest to pełna kaustyka tylko zwiększony GI receving. Troszkę jeszcze pracy cię czeka nad tym obrazkiem.

Pozdrawiam BAcry

P.S. A miały być tylko ukończone prace. Oj tylko Adkowi pracy narobiliście:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Jestem, jestem - ale mi ktoś psikusa zrobił! :-))) To miało zostać w dziale brazil, a jakiś leszcz (bez urazy dla reszty moderatorów :-))) ) przeniósł to tutaj.

 

Bacry - skąd możesz wiedzieć co to jest - czy kaustyka, czy GI receiving??? Robiłeś tę scenę, renderowałeś, ustawiałeś materiały, światła, etc.???? To jest jak najbardziej kaustyka!!! Jeeez, jak ja nie lubię czegoś takiego - napisałem człowiekowie, co to jest, do czego to jest, a ten mi będzie wmawiał, że wie lepiej niż ja, co zrobiłem!!! Argh... ostatnio nikt mnie tak nie zirytował. [killer]

 

Co do wartości tej pracki - to, po prostu, szybka 4-5 minutowa robótka, nie chciałem się rozdrabniac nad szczegółami, a potrzebowałem czegoś, na czym będzie można pokazać fotony (zarówno globalkę, jak i kaustykę). Nie jest to może nic specjalnego, ale jak chcecie coś lepszego to looknijcie do WIPa - http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=2905&page=2

 

dzięki za komentarze (chociaż wcale o nie nie prosiłem ;-)))

pzdrwka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by M@Ti

 

(...)dzięki za komentarze (chociaż wcale o nie nie prosiłem ;-)))

pzdrwka

 

skoro o nie nie prosiles to po co dawales to na forum? przecierz to normalne co sie robi na forum..czyli komentuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

bo to jest tak (winny się zawsze tłumaczy ;-) - bila to efekt 10 min roboty, a review pisze się trochę dłużej...

Gdy wiem, ile coś będzie trwało i mam akurat chwilkę czasu to wolę zrobić to, co skończę, niż to, co skończone nie będzie ;)

Btw. a dlaczego ja wam się muszę tłumaczyć ;))), w końcu nie mam jakiejś umowy na ten review... cho przyznaję się, że staram się go zrobić jak najszybciej... niestety od wczoraj nie mogę nicwyrenderować brazilem - albo jakiś wirus, albo max mi się skrzaczył... Jak tylko uruchamiam brazila wyskakuje mi czeriowny application error :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności