Skocz do zawartości

Nagroda publiczności 2D - głosowanie (nowe głosowanie)


adek

Najlepsza praca w kategorii 2D  

94 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza praca w kategorii 2D

    • aconaut
      19
    • arlekin
      1
    • birdbat
      1
    • creomania
      0
    • Dobry Pasterz
      3
    • fafaraf
      1
    • Gerber
      1
    • GreKozack
      0
    • Igi
      5
    • irlethann
      0
    • Jan Rozanski
      1
    • JayRo
      3
    • jerzzz
      4
    • Kaze
      0
    • Levan
      5
    • meagleith
      2
    • Mieszko
      2
    • norden
      8
    • OneHuman
      0
    • prutznel
      0
    • RaVirr
      0
    • Rotcore
      4
    • rymin
      0
    • SbN
      8
    • Sebeedoo
      0
    • slabiak
      1
    • soyletGreen
      5
    • takashmen
      0
    • Thx
      6
    • ver-1
      0
    • zerocool-wolomin
      14


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

soyletGreen - mój głos. Rzetelne podejście do tematu SF, oczywiście nie przypisuję tylko soyletgreenowi sumienność:). Wyszło bardzo fajnie u sG.

 

 

aconaut -jak już pisałem piękny rysunek, rasowy polski współczesny komiks. W latach dziewięćdziesiątych w przedstawianiu Sf obrazem, szukano jakiejś formy wyrazu, często groteski w stylu DELIKATESEN, zmieszanej z BIALowskim trendem. Wychodziło i wychodzi smacznie plastycznie ale dla mnie to nie SF. Świetna praca ale ja szukam HARDSF:)

 

a soyletGreen- świetny kadr

 

 

Sbn, czy ty nie miałeś innego nicka:)

SBN tu polecę: zwykle rozpoznaje ludzi jak i o czym mówią, jeżeli ich tylko widzę nie mając kontaktu z nim to zapamiętuję po anatomii, jak się porusza i rusza. Kiedy mam tylko sposobność rozpoznać ich tylko po ich pracach to staram się przez nie, zapamiętać autora. Mysię Sbn, źe my chyba już się poznaliśmy:), świetna robota ale bodź w niej bardziej śmielszy, dasz radę pozdr

 

zerocool-wolomin - o warsztacie nie rozmawiam, bo się w ogóle na nim nie znam. Świetny masz warsztat i widać, że to kwestia czasu, jednej fajnej roboty w temacie: styl cartonn w 3D:), świetna kompozycja,pozdr

 

Igi - ja juz nie wiem z jakiego jestem pokolenia ale z takiego kiedy uczenie się realizmu odbywa się nie ze zdjęć. Oczywiście Ono już było ale w środowiskach plastycznych odbierane było jako złe. Nijaki Boris Valejo...jakos tak mazał te wszystkie swoje świntuszne obrazy al'a fantastyka na podstawie fotografii. Chłopak miał tak dobrze w latach osiemdziesiątych, że wynajmował sobie modeli, których sam dla siebie komponował w różnych pozach i jeszcze do tego pięknie sam sobie ich doświetlał. Borisa szanuje tylko za warsztat ale też nie do końca, szanuje go za aerograf. To co robił Valeyo robiono sto lat przed nim o wiele lepiej. Krótko bardzo trudna technikę sobie obrałeś, szacun ale zwracam uwagę, że troszkę tej techniki dziś się nadużywa. Może to i dobrze czas na lepszych. Dawaj więcej koloru:)

 

THX znaczy sie o sobie:) : w zyciu nie ma lekko, raz sie przegrywa raz sie coś ugra ale jak przegrywać to z fasonem. Kurcze ale sie fajnie bawiłem przy tym maziaju : sf z lat dwudziestych wyszło he he. Do Verne'a już niedaleko

Edytowane przez Thx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerocool-wolomin - o warsztacie nie rozmawiam, bo się w ogóle na min nie znam. Świetny masz warsztat i widać, że to kwestia czasu, jednej fajnej roboty w temacie: styl cartonn w 3D:), świetna kompozycja,pozdr

 

Dzięki Thx ;)

Miło słyszeć bo maluję w zasadzie tylko do szuflady i na bitwy, więc czasu na rozwijanie warsztatu razej mało ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki jeśli chodzi o Bitwę 2D najprawdopodobniej pojawią się w czwartek, ale niestety mamy w pierwszej trójce małą dogrywkę na jednym miejscu i Jury musi jeszcze raz zagłosować pomiędzy dwoma pracami.

 

Sonda kończy się w czwartek. Mam nadzieję, że wieczorem już wszystko będę wiedział i podamy wyniki. Ależ wyrównana ta walka tutaj. Różnice punktowe rzędu 1pkt (!)

 

Ot taka mała zajawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałam głos na Jana Rozanskiego, kupił mnie tymi światłami, wygląda jak art podczas ładowania się gry :D a ja lubię takie style

 

Nie dziwię się dlaczego są tak małe różnice, bo ja też w sumie nie wiedziałam które mi się najbardziej podoba, bo mi się dużo podoba ;p

nie mogę się doczekać wyników, tym bardziej, że 3D już ma swoje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki, może będą i jutro. Ale nie obiecuję. W przypadku 2D montaż wszystkich komentarzy i dopasowywanie tego wszywstko zajmuje 2x tyle czasu co w 3D.

 

A różnice są naprawdę malutkie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to jest powód do smutku, bo jeżeli jest 1 ptk różnicy, to oznacza, że to jest ten sam poziom :P chyba że komuś śmiertelnie zależy na nagrodzie. jak dla mnie ważne jest info jaka była praca w stosunku do reszty :)

 

no i adek postaraj się na jutro bo chyba nie wytrzymam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności