Skocz do zawartości

Ostatni człowiek na Ziemi: "ostani czlowiek moralny"


Rekomendowane odpowiedzi

poztanowilem powalczyc:-)

wiem ze niemam szans

pracke bede smarowal myszka wiec bedzie to powolna akcja!

dzisajj moze jakis zarysy juz beda!

mam nadzieje ze juz niejest za pozno !

i mam juz pytanko!w jakiej rozdzialce robic ta pracke i w jakiej rozdzialce ??

bo zawsze smigam na mniejszych formatach i sa mniej dokladne!tutaj mam zamiar sie postarac!juz pomjam melise dla uspokojenia i zwiekszenia cierpliwosci dla myszki:-D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

good luck Lukasz! Z ta melisa to nie sa zarty, dam Ci namiary na hurtownie ;) Ale i tak taniej by Cie wyszlo kupienie tabletu ;)

 

co do rozdzialki rozdzialki to mysle, ze zacznij od malego formatu np 800x600, a potem w miare potrzeb powiekszaj obraz wchodzac w szczegoly. Ja zawsze zostaje na 800x600, ale wiem, ze taka metoda jest stosowana przez niektorych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki za rady ale narazie nie amm kski:-(

musze smigac narazie mycha no ijeszcze moj sprzet niejest za szybki mam duronka 700 karte graficzna GF 34mb no i tylko 128 DIMMram:-(

wiec musze wszysto robic wolno i zero spontaniki bo komp nienadaza:-)

mam nadzieje ze sie wyrobie!

zalaczam upade moze juz cos skomentujecie i cosik poprawie!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma byc jakas scena biblijna? Tak mi sie jakos kojarzy. Dzudzu dobrze mowi. Rysujac po kawalku daleko nie zajdziesz. Przynajmniej naszkicuj sobie cala prace bo inaczej mozesz miec klopoty z kompozycja. A! No i nie przejmuj sie. NIe jestes jedynym "myszkarzem" w tej bitwie:) Ja rowniez uprawiam ten sport extremalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... pudzian? ;) ... troche ten krzyz przesadzony chyba... juz pomijajac fakt ze oni dzwigali tylko ta pozioma beleczke (mastahow targajacych dziarsko cale krzyze to tylko zgrywaja na malowidlach w kosciolach)... jak juz ktos wczesniej zauwazyl ten zolnierzyk ma przykrotkie nozki.. chyba ze to "ostatni czlowiek na ziemi ukrzyzowany przez krasnoludow"... oprocz tego wyrazy podziwu za bitwe myszka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..jak obiecałem..nie będę cukrzył...no więc tak Łukasz...mam wrażenie,że oglądam kolejną ikonkę w kościele, jak na razie nie ma atmosfery, nie ma klimatu. Jeśli miałbym coś podpowiedzieć...wiem,że to Cię załamie..zacząłbym od początku z fajnym kadrem,jakieś fajne ujęcie juz polepszyłoby obrazek...no i oczywiście gra światłem i mozna z tego uzyskać całkiem fajny efekt. To tyle...sorry za szczerość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności