Skocz do zawartości

[Sprzedam]Laptop Toshiba A660-15W


malyboa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na sprzedaz działającego w 100% laptopa firmy toshiba . latop jest w stanie technicznym bardzo dobrzym . uzywam go dzo dziś ale zaraz lece kupic sobei nowego dlatego ten nie bedzie mi juz potrzebny .

Procesor to core i3 M330 2,13Ghz ,

Pamięć ram : 5GB ( oryginalnie było 3 , ja dołożyłem 2 )

dysk 500GB

system nagłośnienia : harman/kardon ( bardzo fajnie gra laptop , nie jest cichy jak to w niektórych latopach)

bateria trzyma około 2h

laptop ma około 3 lat i jak go kupywałem to był naprawde kozak ma duzo bajerów jak dotykowy pasek za klawiatura gdzie mozna wlaczyc tryb oszczedzania energii , przyglaszac , sciszac , wlaczac/wylaczac wifi . posiada slot na karty : SD , Sony Memory stick i xD .posiada kamerkę internetową, system wstrząsowy ( zabezpiecza dysk gdy wykryje wstrząsy ) ma też HDMI oraz nagrywarke DVD

ma 3 sloty usb , jeden z nich jest scalony z wyjsciem SATA.

 

ogólnie na laptopie dotychczas bawilem sie w solidworksie niemniejjednak nie robilem jakichs mega poteznych modeli . wiedzmin 2 chodził mi na średnich ustawieniach bez problemu.

 

teraz jego mankamenty : gumki ochraniajace podczas czyszczenia laptopa od czasu do czasu gdzies sie tez zerwaly. pozatym wszystko tip top , nie posiada zadnych pęknięć , uderzen itp. Jest troche przykurzony . Postaram się jednak go podczyscic.

na sprzedaż:

Laptop

Ładowarka

jak znajdę to pudełko też.

 

tutaj jest wlasnie ten laptop w sklepie : http://bsknotebook.com/sklep/pl/notebooki/26-toshiba-a660-15w-i3-330m-3gb-500gb-16-wyprzedaz.html ( cos cena spora niewiem czemu , ale parametry mozna sobie dokładnie sprawdzić )

 

Niewiedziałem jaką tutaj cene zaproponować ale widziałem na allegro ze takie modele jak mój tyle ze z gorszymi parametrami po 1000zł chodzą. więc to jest moja cena 1300zł.

wrazie zainteresowania proszę o kontakt na [email protected]

Edytowane przez malyboa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności