Skocz do zawartości

JAK to zrobić?


szelix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na wstępie mojego postu uprzedzam jestem TOTALNYM Lajkonikiem we Flashu;)mam problem...

Zrobiłem animacje w 3d maxie ładnie wyexportowałem do flasha za pomocą ilustratora(zaje... sprawa)i teraz są schody... animacja łądnie odtwarza się i na końcy w animacją pokazuje się przycisk NEXT jak zrobić żeby po odegraniu całej anim. naciskając ten przycisk ładował mi się obrazek w oknie(nie w przeglądarce tylko taki popapik:)?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A czy ten obrazek bedzie mial cos wspolnego z animka? Bo jesli to ma byc zwykly pop-up, to uzywasz jakiegos skryptu standardowego pop-up'u (html, javascript) a we flashu wywolujesz czyms w stylu

 

on (release) {
	getURL("javascript:powieksz('http://www.url.pl', 453, 178);"); 
}

 

wysokos i szerokosc moze tez zgory definiowac kod w html, zalezy jakiego uzyjesz i jakiego potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. ale troszke się nei zrozumieliśmy-moja wina:)no to teraz mam inny problem...jak zrobić żeby po naciśnięciu przycisku next lub prev wyświetlałby mi się obrazek w danym obszarze?jaśniej może zobrazuje link:)

ma to być coś w rodzaju galerii po naciśnięciu next w prostokoncie wyświetli mi się odpowiedni obrazek i analogicznie w druga strone jak nacisne prev

 

link do zdjęcia

http://szelix.w.interia.pl/problem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój poprzedni problem z przyciskami rozwiązałem, ale nadal nie wiem jak zrobic popupa...tam gdzie pokazują mi się obrazki chce nacisnąć na obrazek i powinno wyskoczyć okienko popup z większym TYM SAMYM obrazkiem.

Drugi problem to nie wiem dlaczego jak importuje plik swf do sceny we flashu to on jest duużo mniejszy niż orginalnie(w maxie ustawiłem rozdzielczość na 640*480 i wyrenderowałem swf-a)problem jest tylko jak importuje go na scdne bo normalnie przy włączeniu wszystko jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności