Skocz do zawartości

sposob na porzadek na forum!! moze radykalny ale...


Quadysz

Rekomendowane odpowiedzi

zaczerpniete z innego forum, tam sie robil burdel i wprowadzili cos takiego: http://forum.tweak.pl/viewtopic.php?t=90998 gdy ktos dostaje punkta, pojawia sie liczba nad avatarem, mysle ze jest to jakies wyjscie, nie mowie ze w takiej formie i ze trzeba to wprowadzic to tylko pomysl, gdyby sie "zle dzialo"

CYA

 

ps cholera pomylilem dzialy, nie moge skasowac, prosze modera o przeniesienie do odpowiedniego dzialu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

moze jeszcze postawimy server Americas Army i kto wiecej Honoru nabije bedzie mistrz ?

 

albo mini gierka flashowa .... Bierki online .... top 10 beda mistrzami forum ...

 

po co komplikowac ... i tak bedzie jak bylo ... czyli nikt nie czyta regulaminu (a co dopiero mowic o stosowaniu sie do niego) robimy stacje kosmiczna a nie przytulny domek ...

 

mysle ze zaostrzenie regul wystarczy ... ostatnio polecialy 2 bany i mysle ze dobrze ... taka forma w zaostrzeniu wystarczy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dobry pomysł, ale każdy kto zrobi kilka fajnych rzeczy będzie chciał mieć

"professionalist", albo co sobie pomyślą ci którzy robią bardzo realistyczne rzeczy oraz ciekawe a jednak nie sa w dzisiejszzej elicie, nie sa sławni?No właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to honor w sensie profesjonalizmu pracy - na conceptart tak jest... Bigleboowsky i ferajna powinna dostać zamiast "member" "professionalist" lub coś takiego. Coby elytę odróżnić od motłochu :>

emcecha, wystarczy poczytac posty. wypowiedzi mowia najwiecej o autorze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zostanie tak jak jest, bo jest dobrze. Reputacja wprowadzi tylko zamet, wszyscy beda robili wszystko by nabijac punkty. Teraz kazdy wie kto jest w czynm dobry i od kogo mozna dostac fachowe porady, a nawet jezeli nie to przeciez sa gwiazdki, znaczki 2d i 3d, ktore w zupelnosci wystarczaja. Podpisuje sie pod postem Szeryfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale z ta punktacja to najglupszy pomysl jaki tu powstal...jaki to ma sens ? Ktos sie pomysli zle wpisze nazw watku to sie na to zwroci uwage...bedzie to robil zlosliwie usunie sie posty...naparwde przesadzi dostanie banana i po problemie...uwazam ze klopotliwy byl shout ale sprawe zalatwionoa forum dziala ok wiec po co cos zmieniac ? Zreszta sami wiecie jak to roznie bywa, ze czasami ktos chcial dobrze a wyszlo zle...mialo byc zabawne - stalo sie zlosliwe itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Zaglądam codziennie a jakiegoś strasznego bałaganu nie widać, zresztą sama bezpośredniość stosunków na forum wiele pomaga- łatwo sobie wyjaśnić co i jak. Posty przypadków nieuleczalnych omija sie- jak na każdym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sans: Miej na uwadze tych, którym daru czytania ze zrozumieniem oszczędziła natura :>

 

Moja propozycja była taka w sumie przesadzona - robienie jakiejś klasyfikacji raczej mija się z celem, najwyżej pod względem jakości prac... Ale to jak wiadomo budzi tylko konflikty.

 

Jesli już coś zmieniać, to upomnieć nadgorliwych moderatorów; tutaj lekką komuną zajeżdza, na dłuższą metę może być to męczące...

 

Co do banów, to mam nadzieję, iż delikwenci zostali ostrzeżeni? Nie znam sprawy i nie widziałem ekscesów na shout... Choć to nie moja sprawa w sumię.

 

A może oczyszczenie forum małe spowoduje powrót persony a'la dr Ug? Mały terror dobrze robi na orzeźwienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze kazdemu uzytkownikowi mozesz przyznawac punkty podnoszące lub zmniejszające jego reputacje. Aktualny poziom "respektu" (:>) jest przedstawiany w okolicach avatara. I od razu widac kto udziela sie pozytywnie, a kto gada/robi glupoty i zbiera ujemne punkty od innych memberow. A jak to sie sprawdzi w praktyce trzeba by sprawdzic. Wydaje mi sie ze teoretyczne rozwazania na nic sie nie zdają. Chyba ze pomysłnie zostanie przyjety - wtedy nie ma co probowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozioo, teraz rozumiem... a nie uważasz, iż spowoduje to natychmiastowy spadek ilości krytycznych komentarzy? Ultimatum - pochwal, albo ci dam minusa. Max3d.pl mógłby sie stać kołem wzajemnej adoracji.

 

Warto sprawdzić... Ale na przykładzie naszego rządu widać, jakie osoby są popularne w demokracji... Hipokryzja, lizodupstwo i nierealne wizje - to przyciaga tłumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto ma bezstronnie oceniac innego usera ?? Czy wszyscy juz zapomnieli spory o najlepszy renderer, Pusika itp Jak to ma wygladac zdenerwowal mnie Pan X to ma dostac -1 ? To ja juz przygotuje sobie tekst: Twoja praca jest rewelacyjna, genialna, wspaniala... P.S. dostane +1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mCh - nie nie boje sie. Chodzi o to, zeby swoją opinie o danej pracy formułowac na pewnym poziomie. Zresztą o ile dobrze pamietam kazdy punkt reputacji musi byc uzasadniony - trzeba napisac za co ktos dostaje +/-. Nawet gdybym ja dostal kilka negatywow nie sadze zeby zrobilo to na mnie duzego wrazenia. Jesli wyrazam swoja opinie na jakis temat to za nią odpowiadam. Jesli dostaje uzasadnionego "-" to znaczy ze zasluzylem. Jesli jest nieuzasadniony (ktos chce podbudowac swoje ego) to mam go głęboko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ale czy naprawde na tym forum jest tak źle że trzebaby coś takiego wprowadzać?? :/ wystarczy robić tak jak napisał Archangel, a zresztą jak sami widzicie nieczęsto się zdarza żeby za złe zachowanie ktoś dostał bana. Kiedy ostatnio był ban??Oprócz tych 2. no?............ wcześniej bany były chyba tyl;ko zaraz po dodaniu shouta na max3d.pl jak sie kilku ludków "baiwło" w podszywanie i takie tam. a tak to nic, teraz shout jest ulepszony i nic sie złego nie dzieje.

Reputacja może wprowadzić tak jak ktoś to wyżje napisał bitwe o stołki a po co to?:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK chcecie sie wyrozniac spoko...tylko darujmy sobie konkurs na najmilszego usera roku...oceniajmy sie za to co powinno byc wazne na tym forum czyli umiejetnosci. Stworzmy dodatkowy dzial Galery gdzie kazdy kto chce bedzie mogl poddac swoja prace ocenie...Istnialy by konkretne regulaminy oceniania np od 0-10 inne dla prac artystycznych inne dla wizek itp...kazdy user moze oddac jedne glos jest ogolny ranking. Nie chcesz byc oceniany, jestes poczatkujacy nie dajesz prac do Galery. Za zwycieztwo w bitwie dodatkowe punkty itd Moze to kogos zadowoli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bardziej widzialem jako mozliwosc docenienia tego, co inni wkladają w forum. Ktos odkopie fajna strone z referkami? "+" dla niego. Znalazł interesującą animke/rendera/zdjecie/obraz, ktory moze stanowic inspiracje? Zasłuzył na punkt. Po raz 15 puszcza jakąś chamską odzywke, ktora jest zupelnie nie na miejscu? Negatyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh jeszcze troche i zglosi sie do was cd projekt i bedzie chcial odkupic od was prawa autorskie do tego forumowego RPG (heh ale z tymi punktami doswiadczenia moze byc smieszno i straszno ale zawsze to jakas nowosc i troszke moze rozrusza forum ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez macie reputacje. Gwiazdki za Zlota galeire i znaczki za bitwe, czegoz wiecej trzeba?

 

dr Ug ja widac teraz wdal sie w role namolnego usera forum, niejakiego Jana, by zrobic troche balaganu na forum. Nie wiem czy to odreagowanie za czasy kiedy sam moderowal i byl w co drugim watku z postem "Zmien temat!" lub "Czytaj regulamin!", w kazdym razie nie bral bym jego opinii serio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale tekst "byłoby fajnie" nijak nie pasuje do poważnych argumentów. Dlatego nie rozumiem Twojej aprobaty dla tego pomysłu.

 

Jeszcze co do postu kozioo: taka "reputacja" wymaga by wszyscy uzytkownicy forum byli fair, myslisz ze tak bedzie, ze nie beda sie pojawilay plusy za dobry komentarz typu "Super praca!" lub minusy za zly bo komus sie nie spodoba ze ktos psioczy na jego prace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłobuc - może dobrze by było sprawdzic jak to będzie wyglądało? Nie łudzę sie, ze będzie pięknie i rózowo. Zawsze trafi sie ktos kto nagnie/złamie reguły i zepsuje zabawa. Pytanie brzmi: ile takich osob sie znajdzie. Moze wprowadzenie tych punktow (chociaz dla testu) dałoby to nowe, świezsze spojrzenie na ogól ludzi tworzacych to forum? Krzywda sie nikomu (chyba?) nie stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm od poczatku vB forum jest mozliwosc np. oceniania watkow i do tej pory ocenione watki mozna policzyc na palcach u rak, jezeli nie jednej reki. Nikt z tego nie korzytsa, a jak już to nieliczni. Po co tworzyc cos co i tak nic, lub niewiele zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności