Skocz do zawartości

Denerwujące zwiechy 3d maxa


Gość vasior

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vasior

Witam,

Miesiąc temu zakupiłem nowy sprzęt. 2x E5 2660v2. karta Quadro K4000, dysk SSD, pamięć 32BG ECC, 2x2TB RIDE, płyta supermicro Zestaw kupiłem z myślą przesiadki na 3D maxa, do tej pory pracowałem na blenderze. Poprzedni zestaw zbudowany na i7 3770K, 16GB pamięci, dysk black WD, spisywał się dobrze. Nawet max wersja 2012 sprawował się ok. Gdy wrzuciłem go na nowy sprzęt zaczęły się schody. Praca w viewportach koszmar, zacina się. Przełączenie na edytor materiałów wygląda mniej więcej tak, wciskam M i trzy miesiące później otwiera się edytor. Gdy kończy renderować scenę z 40 wątków które latają po monitorze potrafi ostać się jeden, dwa i zawisnąć na dobrych kilka minut. Generalnie muł pasiasty. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem na podobnym maszynach ? Dodam, że wgrałem SP2 i Upgrade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie jestem pewien czy tak bardzo będą chcieli mu wymienić kartę graficzną za 3000 złotych, to nie jest sprzęt na poziomie średniej karty graficznej dla zwykłego gracza. Chyba że ma jakieś specjalne układy u sprzedawcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności