Skocz do zawartości

Lapek do grafiki 2D i 3Dmaxa - do 4 tys ew.+


Azalka

Rekomendowane odpowiedzi

Lapek, 17 cali najlepiej, może być duży i ciężki, nie przeszkadza mi to, ew. 15 ka do rozpatrzenia

 

głównie pakiet Adobe (Photoshop i S-ka), czasem Corel, bywa, że są to b.duże pliki, to jest dziś mój chlebek

 

zabawa 3DS Maxem - w pracy klepie stale to samo z matrycy na stacjonarnym, w domu chcę się rozwijać i bawić tym programem, chciałabym też mieć możliwość użycia programów CAD (archicad) - to może będzie mój chlebek...

 

matryca błyszcząca mi nie przeszkadza, byleby byłaby dobra i w swietnej rozdzielczości

 

ma mieć dobre chłodzenie i być przy tym cichy :D

dobra pamięć i możliwość jej ew.rozbudowy

stacja dokująca nie potrzebna

dysk ssd pożądany

nie gram, audio tez nie jest mi potrzebne

w miarę solidny, ale bez wariactwa

 

Jestem sfrustrowana do bólu, wszyscy proponują profesjonalne super maszyny, a ja stacji mobilnej profesjonalnej raczej nie kupie, bo cena za duża, jak na 3 lata, i tak zaraz coś nowego i lepsiejszego wyjdzie i... nie stać mnie na takie ekstrawagancje

 

Cena do 4 tysięcy, mogę nagiąć parę stów, lepiej nie

 

zasugerowano mi Asusa G750JW T4060 3D (z dodatkowym dyskiem SSD z pamiecią 16GB) - ma to sens?

 

kiedyś podpowiedziano mi tutaj zestaw do MAXa, kupiony i działa super już trzeci rok, wiec proszę Was znów o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ojej, wiem ze podobnych tematów jest duzo, ale większość ma ok.roku, a to już są zmiany...

 

Może inaczej - lepiej dla mnie ASUS Republic of Gamers G750JW -takie coś -

http://allegro.pl/16gb-120ssd-asus-g750-i7-1tb-fhd-gtx765m-win8-i4246512747.html

albo troche mniejsze http://allegro.pl/asus-g750jw-i7-4700hq-8gb-1tb-gtx765m-win8-g75-i4266865072.html (warto do powyższego dopłacić tysiaka?)

czy Lenovo W530, Core i7-3840QM, 16GB, dysk SSHD 500GB + jakies SSD do dokupienia, matryca 1920 x 1080, TFT Full HD z podświetleniem LED 16:9, karta K200M Quadro ...

 

Pliiiizzz.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azalka tematów na temat laptopów przez ostanie trzy miesiące było zatrzęsienie ziemi w cenach wszelakich. Z podanych przez ciebie brałbym pierwszego Asusa 16 gb ramu i ssd na starcie to bardzo dobry pakiet, natomiast omijaj zestawy wyposażone w karty z rodziny quadro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo! :)

Przejrzałam wcześniej wszystkie tematy ponad rok do tyłu, ale nadal miałam wątpliwości, tym bardziej, że głównym przeciwnikiem quadro był zbanowany forumowicz, a w innym miejscu bardzo mi biznesowe lapki z taka grafiką polecano...

To idę na zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnik quadro był zbanowany za swoje ogólne zachowanie na forum a nie za to ze był przeciwnikiem quadro. W rożnych watkach o sprzęcie jak byś je zglebiała znajdziesz negatywne wypowiedzi w duzej ilości do tej serii kart nvidi i kłopotów jakie z nimi są " seria pro nie koniecznie taka pro " Bo panowie we wszelkiej maści sklepach wiedzą tylko tyle co podaje dany producent a Nvidia mocno promowała serie quadro jako super sprzęt dla grafików wszelkiej maści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności