Skocz do zawartości

Forum WIP-->GALERIA


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

nie wiedzialem gdzie tego TOpica umiescic wiec to zrobilem tutaj..jak zle to prosze Admina/Moderatora o go przesuniecie we wlasciwe miejscie....wracajac do tematu...nie dawno temu Adek puscicl do wszystkich uzytkownikow taka oto wiadomosc na U2U:

 

WItam,

 

Wszyscy ktorzy stworzenie tematy w dziale WIP i ukonczyli swe prace proszeni sa o poinformowanie o tym jednego z naszym moderatorow - Saygon\'a ktory przeniesie ukonczone prace z dzialu WIP do GALERII na forum. [prace porzadkowe]

 

pozdr. Adrian Kajda

www.max3d.pl

 

I teraz mnie cos zastanawia...jezeli powiemy juz Saygonowi aby przeniosl nasza skonczona prace do Galeri to i tak przeniesie caly post czyli szystkei fazy jak ta scenka/galeria byla robona ktora wyglada jak WIP wiec chyba bedzie nie na miejscu bdac w dziale Galeria prawda? Mnie sie wydaje ze powinno zostac to tam w WIP a jedynie zrobic nowy Topic w dziale Galeria i tam zamiesic jedynie koncowy render...co Wy o tym myslicie i Ty sam Adek?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no zagląda!

zgadzam się z tobą... cały topic powinien zostac w wip\'e najwyżej tylko finalny render powinien zostać przeniesiony do galeria ->ukończone prace...

Jeżeli nie moze zostać to w wip\'e bo będzie bałagan to nie wiem co tam będzie ale można to przenieść do archiwum wip->gdyb ktoś kiedyś chciał zobaczyć jak praca była robiona

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ.. Ja juz kiedys tam o tym mowilem.. MA byc tak ze wipy zostaja w WIP i jesli ktos skonczy to na kocu wipa ladnie pisze ...

OK skonczylem.. kocowa werscje mozecie oberzeec se w GALERII.. i tyle...

A z tym przenoszeniem chodzilo tylko na poczatku.. kiedy dzial GALERIA powstall.. poto zeby go zapelnic i zrobic porzadek. [yes]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam, ze liczy sie tez jak to powstawało i dlatego ejstem za tym, zeby pzrenlsić tak jak jest jeśli ktoś bedzie chciał zobacyć końcową wersję to kliklnie na ostatnią( czy też przedostatnią) strone makońcową wrsje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ja mysle ze tak powinno byc.. uwazasz ze skonczyles to umieszczasz w galerii i wszyszcy kometntuja ukonczona prace.. bo przenosic wszsytko z wip do galerii to sie namiesza, potem w galerii beda mimo wszysztko wipy itp :/ A tak zaluzlmy skonczyles cos modelowac.. no to robisz jakiegos bajer rendera i dajesz go do galerii..[jupi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wtyedy ludzie będa podwójnie komentowacv prasce w galerii i w wip. jak dla mnie to powinno sie przenosić cale tematy tak jak bylo dotąd, a przynajmiej zamykać prace w wipie, tak zeby nie bylo juzz komentarzy i podwójnego omawiania tego samego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W galeri powinny byc TYLKO ukonczone prace - bez zbednego \"bagazu\" powstalego w WIP. To logiczne - pisze ze galeria to niech bedzie galeria, powiedzcie z jakiej racji np. modemowiec ma marnowac impulsy na ladowanie sie 20stu lub wiecej zalacznikow calego przeniesionego WIPa jesli oczekuje ze zobaczy jedna czy kilka UKONCZONYCH prac, a tu nagle okazuje sie ze sa jeszcze 3 kolejne strony !!! (o kurrr) ?!

Proste i logicznie - skonczyles WIP\'a, zalacz w nim stosowne info, ze praca koncowa jest w galerii pod takim linkiem i zamknij temat. A w galeri pod swoja praca zamiesc info ze kompletny proces tworczy mozna zobaczyc w dziale WIP pod takim linkiem!

Proste jak pier... (niech sie nie wyraze). Sami sobie robicie sztuczne problemy, pod czas gdy wszystko jest oczywiste!

 

takie moje zdanie

pozdr

Marek

 

[Edited on 31-3-2003 by MareG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MareG to nie my namieszalismy tylko Adek....i jescze cos napisze...po prostu jak skonczy sie prace to tak jak napisal mareG wpisac w Wpie ze koncowy render znajdziefcie w Glaleri a w Wipie juz nie...i tak bedzie najllepiej i chyba tak bedziemy robic:)..czyli zero dzialan moderatorw tylko sami bedziemy to porzadkowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[soczek] Glowa go gory, nie ma co zrzucac na siebie winy ! Nie grzeznijmy w przeszlosci...

Proponuje zrobic cos takiego:

1. W dziale galeria zamiescic gorny temat pt. \"ZASADY ZAMIESZCZANIA PRAC W GALERII\" lub o podobnym tytule, w ktorym bedzie m.in. jasno napisane ze jesli zamieszczona praca poprazednio byla w dziale WIP, to autor proszony jest o zamieszczenie takiej informacji + dodanie linka do swojej pracy w dziale WIP - oczywiscie dobrowolnie (jak nie to nie...)

 

2. W dziale WIP rozwniez nalezy zamiescic stosowny gorny temat informujacy: ze jesli autor ukonczy swojego WIP\'a to moze zamiescic gotowy obrazek w dziale galeria nadajac tematowi podobny tytul, dodatkowo powinien zamiescic link do swojej pracy w galeri na koncu wlasnego WIPa, oraz poinformowac moderatora - aby ten zamknal jego WIPa.

 

No wybaczcie ale nic bardziej oczywistego chyba nie mozna juz wymyslec, aby uniknac calego niepotrzebnego zamieszania.

Wiec do dziela!

 

pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adek nie namieszal, tylko trzeba byl zorbić porzadek.

drugie to pomysł z dawaniem linka do wipa jak sie umieści pracke skonczoną w galerii jest świetny.

jestem jednak za zamykaniem pracek skonczonych w wipie.

tylko żeby galeria nie przerodzila sie w kolejnego wipa:mad::mad:

a i piszcie moja ksywe z malej litetry:-DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak zrobimy...tzn link i zamykanie topica i potem w galeri ZERO updaetow...a co do Adka..poinformowal go ktos o tym poscie?

 

 

P.S.

SAYGON czemu nie mam pisac z duzej litery przecierz to swiadczy o tym ze mam do Ciebie szacunek oraz jestem wychowany ([rotfl])...wiec?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

No więc ja to tak widziałem ...

 

WIP - prace w toku - wiadomo ,ale jezeli ktos ukonczyl prace nad jakims projektem i nie zamierza go pozniej aktualizowac to nie widze nic zlego w tym aby przenosic taki topic do GALERII - przypominam rowniez o podsylaniu takich pracek do galerii :) Nic w tym zlego ze ktos wchodzac do GALERII zobaczy poszczegolne etapy tworzenia danej sceny bo przeciez na koncu i tak znajdzie OSTATECZNA wersje.

 

Po co praca ma zalegac w WIPie jezeli zostala ukonczona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE NIE NIE !!!!

zrobmy tak jak ustalilismy... sorry Adek ale nie zgadzam sie. po prostu to bez sensu.. Galeria to galeria i koniec - zadnych wipow.. (wszysko sie namiesza)

W galerii sa tylko ukonczone prace a w wipie wipy..

Jak ktos konczy wipa to zostawia go w wipie a ostateczna wersje zamieszcza w galerii.. nic prostszego nie ma...(oczywiscie konczac prace chocby niewiem co.. nic juz nie zmienia !!!!)

End of story.. bye bye .. see u later [ziewa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puki pracujesz nad czymś to ejst w wip, skonczysz to przenosimy do galreii

ja myśle że jak sie przeniesie calosć to bedzie oki bo bedzie mozna zobaczyc jak to powstawalo, a efekt koncowy itak praie zawszemjest na opstatniej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WLASNIE TAK POWINNO BYC I NIE INACZEJ.. WIP ZOSAJE W WIPIE .. JESLI KTOS KCE OBEJRZEC WIPA TO SOBIE TO ROBI WCHODZAC NA NIEGO PRZEZ LINKA W KONCOWEJ PRACY UMIESZCZONEJ W GALERII... A JESLI KOMUS SIE POMIESZA I WEJDZIE DO WIPA ZOBACZY LINKA DO KONCOWEJ PRACY W GALERII .. I TYLE ( I BEDZIE WIEDZIAL ZE WIP JEST ZAKONCZONY I ZEBY NIC TAM NE PISAC)

[soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... widze ze ciezko sie z Wami negocjuje :) Powiem tyle - nadal sadze ze przenoszenie calego topica WIP jezeli juz praca jest skonczona jest OK. Ja patrzylem na to rowniez z innej strony. Ja ciagle musze pamietac o ograniczeniach jakie mam na serwerze. Na linka jeszcze MOGE sie zgodzic, wtedy ok - dajemy linka do WIPA i gotowe. W momencie gdy zamieszczamy ponownie pracke w GALERII to jest w dwoch miejscach na serwerze ...

 

[Edited on 5-4-2003 by Adek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio odkrylem ciekawostke :)

 

Poniewaz dopiero niedawno wprowadzilem ograniczenie co do zalacznika, przejrzalem tabele sqla z moja baza i odkrylem ze mase osob zamieszczalo prace w WIPie w formacie BMP :) PLONK! (ok. 700kb jedna) ...

 

Wydaje mi sie ze JPG jest odpowiedniejszy [rotfl2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[lol2] no gdziesz bmp!! co oni oszaleli... nie znają innego formatu :D Korzystacie z ACDSEE 5.0? Zobaczcie sobie jaką ona ma kompresje... i jak różni się od oryginału... prawie wogóle nie widać różnicy...!!

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności