Skocz do zawartości

Cult3D-3DSMax-Flash


Gość Lexy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

robie prezetacje we flash-u i chce w niej uzyc 3d modeli robionych w 3dsmax ale w taki sposob zeby mozna je bylo samodzielnie obracac i ogladac ze wszystkich stron. taka mozliwosc umieszczenia 3d modeli na stronach www daje program Cult3D ale nie wiem czy mozna tez w jakis sposob umiescic obiekty z tego programy we flashu. moze ktos wie cos na ten temat albo zna jakis inny program ktory to umozliwia

 

odrazu dziekuje

 

jesli ktos nie wie o co mi chodzi to na tej stronie sa przyklady ale zeby je ogladac potrzebny jest player tez z tej stronki http://www.cult3d.com/gallery/default.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

... nie wiem jak dokładnie zrobić aby się we wszyskie strony obracał, ale możesz zrobic jakąś rzecz obracać ją w wzdłuż jednej osi tak aby powstało kilkanaście zdjęć, jakby obracjące się bryły, potem zrobic np. dwa przyciski nextFrame i prevFrame juz nie pamiętam dokładnie i by ci skakało pokolei po obrazkach wstecz i w tył. Obrazki nie muszę tłumaczyć żeby się znalazł na linii czasowej każdy w osobnej klatce i byś tylko przewjał przycisami w przud i wtył i było by zrobione wrażenie bracania brył.[hmmm]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety flash nie ma zadnego wspomagania 3D. Mozna co najwyzej zaimportowac pojedyncze klatki animacji a potem przemieszac sie miedzy nimi jakimis kontrolerami. Zaraz wrzuce maly przyklad z samochodzikiem, ktory zrobilem do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności