Skocz do zawartości

Ostatni człowiek na Ziemi\Za wszystkie grzechy...


Rekomendowane odpowiedzi

Jablon-"drzewo poznania dobra i zla

Jablko-symbol pokusy i grzechu

 

Ostatni czlowiek na Ziemi jest nieszczesliwy, samotny,a jego dusza i cialo wypelnione sa po brzegi grzechami. Przygarbiony dzwiga na barkach ciezar swoich wystepkow i wystepkow innych ludzi, ktorych dawno nie ma przy nim. Zostal zupelnie sam na Ziemi pustej, wysuszonej i spalonej na popiol. Pozostaly mu tylko jego grzechy i jablon, ktora pozwolila mu dotrzec do tych zlych i dobrych zakatkow jego zycia( jego ludzka natura sprawila, iz poznal raczej te zle)

 

 

 

Pentagram daje sie we znaki grrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ech za bardzo kombinujesz tu potrzebna jest sugestywna galaz jak jego reka ...taka wyschnieta z listkami skoro ma byc to jablon ;) ... przemysl to jeszcze ...bo te ostatnie to zabiles juz, nie czuje sie w nich zadnej przestrzeni...jak na moj gust

 

ps chociaz kolorystycznie jesli chodzi o klimat na pewno lepsze ...chodzi mi o kompozycje to jakies takie porwane jest

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no drzewo samo w sobie o wiele lepsze ale skoro trzyma jablko doddaj kilka listkow, bo teraz nie wiadomo czy zwinal to ze straganu czy zerwal z drzewa ;p i powiekszylbym kadr tu jest za ciasno na cale drzewo ... albo zrob to bardziej oszczedniej(zasugerowac drzewo przez galaz, jego wycinek) jesli chcesz sie wielkosci kadru kurczowo trzymac

 

ps dobra dobra juz wiem ze dziewczyna ;) tym milej robi sie korekty hehe

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no wlasnie o to chodzi ze te listki itp tego nie ruszam i wykonczenia mnie nie interesuja zabciu ;)(przynajmniej teraz heh)ale zwracam ci uwage na ogoly jakie beda skrzeczec do konca pracy jesli tego teraz nie uporzadkujesz czyli relacje miedzy elementami, ogolna korelacja heh

 

poz

ps.. czytaj uwaznie posty, bo to samo jest napisane wyzej ;P

ps2 jakbym chcial sie wyzyc i gnoic to robilbym to wszedzie a nie w jednym watku ...wiem ze dasz rade wycisnac jeszcze wiecej bo praca ma potencjal, dlatego sie tak zaangazowalem hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm wczesneijsza wersja tła oprutrz drzewa mi bardziej pasowała. Swiatło słońca nie gra razem z oswietleniem tego człowieka. i te drzewo wyglada jakby pod ukosem rosło , tak jakby leżalo na ziemi ;/ znaczy zamiast przed płaszyzne to za płaszczyzną sie chowa ;/ Bedzie ladnie wyglądać jak to później jescze wysmużysz wygładzisz jakoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzedni update mi bardziej się podoba.może by splot słoneczny mu pasowało zaznaczyć i brzucha zarys dać.ręce mają być wysuszone?bo jeśli tak to jednak dałbym trochę ścięgien i lekko zaokrąglił przedramie,przymrużył mu oczka brwi opuścił bo teraz to jak dla mnie to on ma dumny wyraz twarzy,jedyni te łzy coś mogą sugerować.

Tło baaardzo okej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no, jak ja o tle, to tu o czlowieku. Na razie poprawialam tylko tlo, a czlowiek jeszcze przede mna(To nie jest postac realna wiec takie rece mialy byc

z

zalozenia-suche, ale okej postaram sie z nimi cos zrobic). W kazdym badz razie dzieki za koment....:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fryza nie denerwuj sie każdy ma jakąś swoją wizję, wrzuć na luzz i do roboty:D; bierz pod uwagę ta lekką krytyke i staraj sie poprawiac to, co jest faktycznie nie tak... ale to Twoja pracka i Twoja wiazja tematu; mnie się bardzo podoba(zwłaszcza ten koszyk wrośnięty w plecy,bo przypomina mi się Katedra Bagińskiego) i czekam niecierpliwie efektu końcowego...pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności