Skocz do zawartości

Animacja : F_bryka


SUPER_OkO

Rekomendowane odpowiedzi

Gotowa animacja ściągnij, zobacz, napisz co sądzisz. Animacja robiona w Maxie5, render- Brazil. Animacje skończyłem pol roku temu, z braku czasu dopiero teraz ja pokazuje. Przyznaje ze nie zostala ukonczona w 100% duzo rzeczy mialo byc poprawionych..niestety temat zostal zamkniety..zabralem sie za inny projekt i niechce mi sie poprawiac bledow. Animacja postaci zostala na moje nieszczescie zrobiona za pomoca character studio, co bylo ogromnym bledem.

Napiszcie prosze co sadzicie, zadawajcie pytania, cokolwiek, bede bardzo Dzwieczny. Dla wyjasnienia w tytule brakuje jednej literki to nie jest blad..zostalo to celowo wprowdzone aby nikt tego nie kojarzyl z Katedra Baginskiego

 

http://www.superoko.neostrada.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mialem dylemat czy tutaj to wkleic czy w Animacjach..wybralem ten dzial dlatego ze sa tu skonczone pracki. W dziale animacji ludzie przedstawiaja swoje projekty jakie chca zrobic i WiP..najwyzej admin zdejmie tego posta jutro..

 

Obywatelu masz calkowita racje...teraz wszystko to bym zrobil zupelnie inaczej..no trudno ale od czegos trzeba zaczac..thcx za posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dobrze rozumiem przesłanie? "Kto mieczem wojuje od miecza ginie" ?

Kto kopie niewinne śrubki dostaje z papcia w ryj... tak?

Hmm...

szkoda że nie znalazłeś ciekawszych kadrów, cikawszych kątków kamery... i szkoda że sama animacja kamery nie jest przemyślana...

Ogólnie fajnie że pokazujesz swoje animki... ale nie bój się. Z "Katedrą" to się na pewno nie będzie kojarzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag. Na początku nie bardzo wiadomo co się z tą śrubką dzieje. Brak tekstury na ziemi powoduje, żę śrubka tańczy. Jak napisano wcześniej podczas podrzucania śrubka wydaje się jakby stabilizowana, zły środek ciężkości. Dalej też dzieją się czasami dziwne rzeczy, aczkolwiek nie jest źle.

Gratulacje ukończenia. Może kiedyś zrobisz to jeszcze raz, wtedy fajnie było by porównać jak sie człowiek rozwinął :D

Pozdrawiam Bacry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za posty, za zainteresowanie...napewno w nastepnej mojej animacji juz takich bledow nie bedzie..mysle za 2 miesiace juz zaprezentuje wam swoje postepy w nowej super produkcji..a co do tej katedry baginskiego to napewno mojego cuda nie porownuje z jego super produkcja..chodzilo mi tylko i wylacznie o tytul..znajomi przelewali ze mnie jak slyszeli tytul fabryka..bo im sie odrazu kojarzylo z katedrA itd. Ale tak poza tym dzieki za posty..piszcie co kolwiek bede dzwieczny. PZDR dla wszystkich zagladajacych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link nie dziala bo kijowa tepsa tez. Raz dziala raz nie ..wiec trza probowac

 

A jezeli chodzi o ta fabryke bez a to wsumie tak jest bo tak mi lepiej brzmi np FAJNA BRYKA np. a jezeli chodzi o nazwe Factory to jak bym odjal a to wsumie nie wiadomo o co by chodzilo.. Tak prawde mowiac ta nazwa powstala spontanicznie tak jak pisalem wczesniej. Znajomi caly czas przelewali z mojej animacji i z tej nazwy odnoszac sie do wczesniej powstalej katedry baginskiego (co nie ma kompletnie zadnego zwiazku z jego animka) no i jakos musialem temu zaradzic.. no i tak jakos sobie powstala samo istnie ta nazwa i tatara no i tyle. PZDR dla forumowiczow i wszystkich korespondewiczow czy kurna jakos tak :-) ..siala baba mak przyszedl oko i powiedzial wlasnie tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności